ایلان ماسک برای مقابله با گوگل و اپل، گوشی هوشمند می سازد

اپل

ایلان ماسک رئیس جدید توییتر اظهارات زیادی را در این پلتفرم انجام می‌دهد. در این هفته ماسک از کاربران توییتر نظرسنجی کرد که آیا باید برای حساب‌های تعلیق شده «عفو عمومی» ارائه کند یا خیر که پس از آن دونالد ترامپ به توییتر بازگشت. در روز جمعه ماسک به مردم گفت که ممکن است یک تلفن همراه برای رویارویی با اپل و گوگل بسازد.

نظرات این میلیاردر فناوری در پاسخ به توییتی بود که پادکستر محافظه کار و مجری سابق OANN لیز ویلر برای او ارسال کرد. بعدازظهر جمعه ویلر توییت کرد اگر اپل و گوگل تصمیم بگیرند توییتر را از فروشگاه های اپلیکیشن خود حذف کنند. ماسک باید گوشی خود را بسازد.

اگر اپل و گوگل، توییتر را از فروشگاه های اپلیکیشن خود پاک کنند کنند @elonmusk باید گوشی هوشمند خود را تولید کند. ویلر روز جمعه گفت: نیمی از کشور با خوشحالی آیفون و اندروید جاسوس را کنار خواهند گذاشت. «مردی که موشک می‌سازد، ساخت یک گوشی هوشمند کوچک احمقانه باید آسان باشد، درست است؟»

اپل

نظرسنجی برای ساخت گوشی

طبق اخبار هالیوود مووی 21 سه ساعت بعد ماسک به ویلر گفت که اگر توییتر از فروشگاه‌های اپلیکیشن اپل و گوگل حذف شود، گوشی خود را خواهد ساخت. ویلر برای ادای احترام به ماسک، که عاشق نظرسنجی از مردم در توییتر است، یک نظرسنجی به اشتراک گذاشت.

 و از مردم می‌پرسید که آیا از تلفن همراه ماسک استفاده می‌کنند یا خیر. گزینه “بله” با 56.2٪ از 52707 رای داده شده، بیشترین پاسخ را داشت.

ماسک در توییتر خود نوشت: امیدوارم حذف توییتر به نتیجه نرسد اما بله، اگر گزینه دیگری وجود نداشته باشد، یک تلفن جایگزین خواهم ساخت.

هم اپل و هم گوگل قوانینی دارند که برنامه‌های موجود در فروشگاه‌هایش نباید حاوی سخنان تنفرآمیز یا تبعیض‌آمیز، قلدری، آزار و اذیت و محتوای صریح جنسی باشند. پس از حمله 6 ژانویه به ساختمان کنگره ایالات متحده، اپل و گوگل برنامه پارلر را به دلیل کمک به آشوبگران در برنامه ریزی رویداد، از فروشگاه های اپلیکیشن خود حذف کردند. اگرچه پس از ایجاد تغییرات اجازه بازگشت داده شد. کانیه وست که به طور قانونی نام خود را به Ye تغییر داده است، در حال مذاکره برای خرید پارلر است.

در حالی که ماسک اعلام کرده است که قصد دارد گوشی خود را بسازد. مهم است که به یاد داشته باشید که این مرد چیزهای زیادی می گوید که در نهایت اتفاق نمی افتد. تسلا نیمه کاره را به خاطر دارید که از مهلت آن سه سال گذشته است؟ یا Cybertruck که در نمایش زنده معلوم شد که ضد گلوله نیست؟

منبع Gizmodo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هفده =