رتبه‌بندی بهترین کارگردانی های بن استیلر

بهترین کارگردانی های بن استیلر

بن استیلر، پسر بازیگران کمدین جری استیلر و آن میرا، همیشه در حرفه ای بین بازیگری و کارگردانی تعادل ایجاد کرده است. با معرفی بهترین کارگردانی های بن استیلر همراه مووی 21 باشید.

7. Zoolander 2 (2016)

Zoolander 2 از بهترین کارگردانی های بن استیلر

Zoolander 2 برای استیلر یک اثر شکست نادر بود که اگر چنین نبود، یک حرفه مخاطره آمیز خلاقانه می بود. فیلم اصلی آنقدر موفقیت آمیز بود که ارزش بازگرداندن شخصیت را تا حدی داشت. اما بازگشت فیلم اعتبار آن شاهکار را از بین برد.

بازی بازیگران جدید این مجموعه مانند بندیکت کامبربچ و کریستن ویگ چندان مورد استقبال قرار نگرفتند. این اثر از بهترین کارگردانی های بن استیلر است، اما از آخر!

6. The Cable Guy (1996)

The Cable Guy از بهترین کارگردانی های بن استیلر

جیم کری در سال 1994، فقط با بازی در فیلم های Ace Ventura: Pet Detective، The Mask و Dumb and Dumber به پولدارترین ستاره روی کره زمین تبدیل شد. بعد از بازی در فیلم های Batman Forever و Ace Ventura: When Nature Calls، او می توانست هر کاری که می خواست انجام دهد و او کمدی سیاه The Cable Guy را انتخاب کرد.

کری انتظاراتی که از او می رفت را نه تنها براورده کرد، بلکه حتی خیلی بیشتر از اینها انجامش داد. اگرچه ممکن است این فیلم در آن زمان مورد قدردانی قرار نگرفته باشد، اما این فیلم جایگاه کلاسیکی پیدا کرد و با استقبال مردم که از بازیگری کری قدردانی می‌کردند، طرفداران بیشتری پیدا کرد.

5. Zoolander (2001)

Zoolander از بهترین کارگردانی های بن استیلر

Zoolander اولین فیلمی بود که بن استیلر در آن همه‌کاره بود – نویسنده، کارگردان، بازیگر و تهیه کننده. استیلر با درکی که از زولندر داشت، نقش خود در آن را به یکی از بهترین شخصیت های کمدی تبدیل کرد.

اجراها منحصربه‌فرد بودند و سبک بصری متمایز بود. این اثر از بهترین کارگردانی های بن استیلر است.

4. Reality Bites (1994)

Reality Bites از بهترین کارگردانی های بن استیلر

اولین کارگردانی بلند استیلر Reality Bites بود. تهیه‌کنندگان کار کارگردانی او را در این اثر تحسین کردند و او را برای کارگردانی فیلمی استخدام کردند که در آن اتان هاوک، وینونا رایدر، استیو زان و همبازی‌اش جین گاروفالو در آن نقش‌آفرینی می‌کردند. این فیلم به دنبال بزرگسالان جوانی بود که پس از کالج به زندگی خود ادامه می دادند. این فیلم یک موفقیت متوسط ​​بود که حداقل بودجه خود را جبران کرد.

همچنین بخوانید: رتبه‌بندی بهترین فیلم های بن استیلر

3. Tropic Thunder (2008)

Tropic Thunder از بهترین کارگردانی های بن استیلر

بسیاری هستند که Tropic Thunder را به دلیل کمدی آن تا به امروز بحث برانگیز می دانند. این فیلم بسیار شبیه به فیلم اینک آخرالزمان است. با گذشت زمان، بسیاری از جوک‌های این فیلم جاافتاده‌تر شده‌اند.

به عنوان یک کارگردان، باور نکردنی است که استیلر چگونه توانسته چنین فیلمی را بسازد. این اثر از بهترین کارگردانی های بن استیلر است.

2. The Secret Life of Walter Mitty (2013)

The Secret Life of Walter Mitty از بهترین کارگردانی های بن استیلر

زندگی مخفی والتر میتی بر اساس داستان کوتاهی به همین نام سا‌خته شد‌ه است که ساموئل گلدوین قبلاً در دهه 1940 از آن اقتباس کرده بود. پسرش بعداً سعی کرد دوباره داستان را اقتباس کند، اما پس از بیش از یک دهه تولید در شرایطی بحرانی متوقف شد. مایک مایرز و ساشا بارون کوهن به عنوان نقش اول انتخاب شده بودند و قبل از اینکه در نهایت بن استیلر برای کارگردانی قرارداد امضا کند، از اثر خارج شدند.

این فیلم نقدهای متفاوتی داشت و در کارنامه هنری بزرگ استیلر چندان جالب نبود، اما از نظر بصری یک فیلم بلندپروازانه است که تأثیر ماندگاری در صنعت سینما به جا گذاشت.

1. Escape at Dannemora (2018)

Escape at Dannemora از بهترین کارگردانی های بن استیلر

Escape at Dannemora بر اساس داستان واقعی دو زندانی بود که یک نگهبان را فریب دادند تا به آنها کمک کند تا به شمال نیویورک فرار کنند. استیلر گروهی از بازیگران خوش‌پرستیژ، از جمله برندگان اسکار، بنیسیو دل تورو و پاتریشیا آرکت و پل دانو را برای ساخت این اثر جذب کرد.

هر سه بازیگر اصلی به همراه استیلر برای کارگردانی نامزد جایزه امی شدند. او در میان همتایان خود در DGA برنده این جایزه شد که بالاترین افتخار کارگردانی اوست.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − هفت =