نیکلاس هولت در نقش لکس لوتر به فیلم Superman Legacy پیوست

نیکلاس هولت در نقش لکس لوتر

جیمز گان لکس لوتر خود را پیدا کرده است. گفته می شود که نیکلاس هولت در نقش لکس لوتر قرار است به فیلم میراث سوپرمن بپیوندد.

نیکلاس هولت در «Superman: Legacy» نقش دشمن مرد پولادین را بازی می‌کند و بازیگران اصلی ریبوت ابرقهرمانی را تکمیل می‌کند. دیوید کورنسوت و ریچل برازناهان قرار است در نقش کلارک کنت و لوئیس لین بازی کنند.

هولت یکی از بازیگرانی بود که بر اساس گزارش ها در حال رقابت برای این نقش بود. گان رئیس مشترک استودیو دی سی و نویسنده و کارگردان فیلم اعلام کرد نیکلاس هولت در نقش لکس لوتر به عنوان غول صنعت تکنولوژی در این فیلم انتخاب شده است.

نیکلاس هولت در نقش لکس لوتر

طبق اخبار هالیوود مووی 21 با پایان اعتصاب بازیگران، گان مشغول انتخاب کردن بازیگران خود بوده است. او در شبکه های اجتماعی تایید کرد که ماریا گابریلا د فاریا اخیراً به عنوان یک شرور دیگر به نام مهندس انتخاب شده است.

«Superman: Legacy» اولین فیلم بلند در استودیو دی‌سی است که دنیای دی‌سی را در سینما و تلویزیون راه‌اندازی مجدد می‌کند. که گان و پیتر سفرن رئیس همکارش در ژانویه اعلام کردند. در 11 نوامبر گان پست کرد که به دلیل کار تیم سازنده اش در طول اعتصابات، فیلم همچنان قرار است اکران اولیه خود را در 11 جولای 2025 انجام دهد.

هولت اخیراً پروژه های زیادی داشته است. او در حال بازی در تریلر قانونی آینده کلینت ایستوود «Joror #2» است. او در فیلم انیمیشن «گارفیلد» به عنوان صدای جان، صاحب گارفیلد حضور دارد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =