نقش بعدی هنری کویل در سریال Warhammer 40k برای آمازون

در هفته گذشته برادران وارنر اعلام کردند که هنری کویل قرار نیست نقش سوپرمن در دنیای دی سی را بازی کند. بنابراین این بازیگر سراغ یک پروژه جدید رفت. قرار است هنری کویل در سریال Warhammer 40k به ایفای نقش بپردازد. یک سریال جنگی فانتزی علمی تخیلی که قرار است برای آمازون ساخته شود.

آمازون پس از ماه‌ها مذاکره با شرکت‌های رقیب که به دنبال خرید امتیاز این بازی بودند در نهایت توانست امتیاز آن را خریدای کند.

مدیر خلاق GAW گفت : “بدون شک این خبر عالی است. زیرا شاهد سریال هیجان انگیز خواهیم بود. در نهایت، Warhammer همانطور که طرفداران امیدوار بودند و آن طور که لیاقتش را داشت به روی پرده خواهد رفت. واقعا هیجان انگیز است!»

هنری کویل در سریال Warhammer 40k

سریال Warhammer 40k

طبق اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 داستان سریال مربوط به 40000 سال آینده است. جایی که همه چیز در تاریکی مطلق فرو رفته است. تمدن بشری از پیشرفت بازمانده و در جنگی پایان ناپذیر با موجودات بیگانه و جادویی قرار گرفته است.

انسان ها یک امپراتوری نظامی تشکیل داده اند. نژادی از اندرویدهای اسکلت مانند به نام نکرون، یک نژاد الفی به نام Aeldari ، Orks و T’au یک نژاد بیگانه با پوست آبی رنگ هم در این دنیا حضور دارند.

هنری کویل در سریال Warhammer 40k به عنوان یکی از طرفداران این بازی شناخته می شود. کویل می‌گوید: “من از زمانی که نوجوان بودم عاشق وارهمر بودم و این لحظه واقعاً برای من خاص است «زیرا فرصت پاسداری از این جهان سینمایی از بدو پیدایش را دارم که افتخار بسیار بزرگی است.» «نمی‌توانم بیشتر از این قدردان تمام تلاش‌های Vertigo، Amazon Studios و Games Workshop برای تحقق این آرزو باشم. یک قدم دیگر به تحقق آرزوهایم نزدیک تر شدم.»

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 10 =