برای اولین بار نو کمبل در Scream VI حضور ندارد!

با مووی21 همراه باشید تا به بررسی علت کناره‌گیری ستاره فرنچایز Scream در Scream VI، یعنی نو کمبل بپردازیم….

مطلب مرتبط: آخرین تریلر فیلم Scream 6 با بازی جنا اورتگا

کمبل، کسی که به طور پیوسته نقش هدف قاتل این فرنچایز یعنی سیدنی پرسکات را بر عهده داشته است، در فیلم Scream VI غایب است؛ چرا که احساس می‌کند پیشنهادی که بازی در این نقش به او شده بود، با ارزشی که او برای این فرنچایز آورده‌ است، برابری ندارد.

او گفته است: «متأسفانه، من در قسمت بعدی فیلم Scream حضور ندارم. به عنوان یک زن بسیار سخت تلاش کرده‌‌ام تا ارزشم را در این حرفه تثبیت کنم. به خصوص زمانی که از Scream صحبت می‌شود. احساس کردم که پیشنهادی که برای بازی در این نقش به من شد، با ارزشی که من به این فرنچایز آورده‌ام برابری ندارد. این تصمیم بسیار سختی بود.»

او در ادامه گفت: «به تمام طرفدارانم در Scream می‌گویم که دوستتان دارم. شما به طرزی باورنکردنی حامی من بوده‌اید. من تا ابد قدردان شما و چیزی که این فرنچایز در طول 25 سال به من داده است هستم.»

شرکت‌های سازنده فیلم Scream VI، یعنی پارامونت پیکچرز و اسپای‌گلس مدیا، واکنشی به این صحبت‌ها نداده‌اند.

کمبل مشابه این سخنان را درباره فیلم سوم Scream نیز مطرح کرده بود. زمانی که پس پرداختی برای بازیگران صورت نگرفته بود، او سازندگان را مقصر می‌دانست.

ایندی وایر با انتشار خبر غیبت نو کمبل پس از 26 سال آن را «پایان یک عصر» نامیده است.

دیوید آرکت، بازیگر فیلم‌های Scream یک تا چهار، اظهار در ابن باره گفته است: «دوست داشتم نو کمبل نیز در این فیلم حضور داشت… تصور Scream بدون حضور شخصیت سیدنی تأسف‌آور است اما من دلایل او را برای این تصمیم درک می‌کنم. به هر حال همه این‌ها نوعی تجارت است. سازندگان باید بتوانند با متعادل کردن عناصر و بودجه فیلم تولید کنند.»

برخی بازیگران سابق دیگر، از جمله اما رابرتس، متیو لیلارد و جیمی کندی از تصمیم نو کمبل برای دلایل کناره‌گیری از این مجموعه حمایت کردند.

با این حال ملیسا باررا، جنا اورتگا، هیدن پنیتیر، کورتنی کاکس، جاسمین ساوی براون و میسون گودینگ همگی نقش‌های خود را از قسمت‌های قبلی تکرار می‌کنند و در ششمین فیلم این فرنچایز حضور دارند.

Scream VI به کارگردانی تایلر جیلت و مت بتینلی، توانسته است فروشی بیش از 139 میلیون دلار در سراسر جهان داشته باشد و همده نقدها نسبت به آن مثبت و خوب است.

مطلب مرتبط: رتبه‌بندی بهترین فیلم های Scream

منبع: Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 5 =