آخرین تریلر فیلم Scream 6 با بازی جنا اورتگا

آخرین تریلر فیلم Scream 6

آخرین تریلر فیلم Scream 6 منتشر شد. پس از آخرین قتل‌های Ghostface چهار بازمانده وودزبورو را پشت سر می‌گذارند و فصل جدیدی را آغاز می‌کنند. در Scream VI ملیسا باررا (“سم کارپنتر”)، جاسمین ساوی براون (“میندی میکس-مارتین”)، میسون گودینگ (“چاد میکس-مارتین”)، جنا اورتگا (“تارا کارپنتر”)، هایدن پانتییر (“کربی”) رید») و کورتنی کاکس («گیل وترز») در کنار جک چمپیون، هنری چرنی، لیانا لیبراتو، درموت مولرونی، دوین نکودا، تونی رولوری، جاش سگرا و سامارا ویوینگ به نقش‌های خود در فرنچایز بازگشتند.

Scream VI توسط جیمز وندربیلت و گای بوسیک نوشته شده است. این فیلم توسط ویلیام شراک، جیمز وندربیلت و پل نینشتاین تهیه شده است. کوین ویلیامسون، گری باربر، پیتر اویلاتاگر، کورتنی کاکس، ران لینچ، کتی کنراد و ماریان مدالنا نیز به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی فعالیت می‌کنند.

Scream VI به کارگردانی مت بتینلی-اولپین و تایلر گیلت در تاریخ 10 مارس 2023 در سینماها اکران می شود.

.

اخبار مرتبط: سومین تریلر فیلم Scream 6

داستان فیلم

در این فیلم بازماندگان گوست‌فیس را می بینیم که وودزبورو را پشت سر گذاشته اند و فصل جدیدی از زندگیشـان را در نیویورک سیتی آغاز کرده اند. یک بازی در این فیلم انجام می شود. این بازی شامل دوازده کارت است با تصاویری از هر شخصیت در فیلم برگردانده شده است. در پایین صفحه یک کارت بزرگتر وجود دارد که خود Ghostface را نشان می دهد. در حالی که برخی از طرفداران مصمم به استخراج تصویر برای سرنخ‌های احتمالی هستند. هویت آخرین نفر که قاتل نقاب‌دار همچنان یک راز باقی مانده است.

آخرین تریلر فیلم Scream 6 :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =