پوستر فیلم Pet Sematary: Bloodlines به همراه تاریخ انتشار اعلام شد

پوستر فیلم Pet Sematary: Bloodlines

Paramount+ اولین پوستر فیلم Pet Sematary: Bloodlines را منتشر کرد. این فیلم اولین قسمت از مجموعه داستان‌های Pet Sematary نویسنده افسانه‌ای استیون کینگ است.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 مخاطبان می دانند که در این قسمت بار دیگر با حیوانات خانگی مرده و ترسناک روبرو خواهیم شد. این تصویر هنوز ابهامات زیادی را در مورد اینکه داستان فیلم واقعاً به کجا خواهد رفت، باقی می گذارد. چیزی که درباره اولین کارگردانی فیلمنامه نویس لیندسی بیر می دانیم این است که قسمت پیش درآمد بر اساس «فصل ناگفته ای» از داستان کلی نوشته کینگ است.

پوستر فیلم Pet Sematary: Bloodlines

داستان فیلم

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: “در سال 1969 جود کراندال رویای ترک زادگاهش در لودلو، مین را در سر می پروراند. اما به زودی اسرار شوم نهفته ای را کشف می کند و مجبور می شود با تاریخچه خانوادگی ترسناک خود روبرو شود. که او را برای همیشه با لودلو در ارتباط نگه می دارد. جود و دوستان دوران کودکی اش در کنار هم قرار می گیرند تا با یک شیطان باستانی رو به رو شوند.”

علاوه بر توماس، گودلاک و لبلانک، جکسون وایت، جک مولرن، ناتالی آلین لیند در این فیلم بازی می‌کنند. غول های بازیگری دیوید دوکوونی و گریر نیز در نقش های اول ظاهر می شوند. بیر علاوه بر کارگردانی، فیلمنامه را در کنار جف بوهلر نوشته است.

این فیلم ترسناک قرار است در تاریخ 6 اکتبر در ایالات متحده، کانادا، آمریکای لاتین و برزیل بر روی پلتفرم استریم منتشر شود. و روز بعد این فیلم در سایر بازارهای بین المللی منتشر می شود. کینگ زمانی این داستان را “ترسناک ترین” خود نامید. بنابراین در ماه اکتبر خواهیم دید که این ادعا چگونه پیش می رود. در ادامه می توانید پوستر فیلم Pet Sematary: Bloodlines را مشاهده نمایید.

پوستر فیلم Pet Sematary: Bloodlines

منبع IGN

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 17 =