پوستر جدید فیلم The Ballad of Songbirds and Snakes منتشر شد

پوستر جدید فیلم The Ballad of Songbirds and Snakes

در حالی که مخاطبان در حال حاضر می توانند ریچل زگلر را در Shazam ببینند. خیلی طول نمی کشد تا ببینیم او نقش کاملاً جدیدی را ایفا می کند، به عنوان لوسی گری بیرد جذاب و طرفدار موسیقی در پیش درآمد هانگر که با نام  The Ballad of Songbirds and Snakes منتشر خواهد شد. فیلم تا ماه نوامبر در سینماها اکران نمی شود. اما طرفداران هیجان زیادی برای این فیلم دارند. به همین دلیل لاینزگیت پوستر جدید فیلم The Ballad of Songbirds and Snakes را فاش کرد که در آن نبرد پرنده آوازخوان و مار نشان داده شده است.

اخبار مرتبط: تیزر The Ballad of Songbirds and Snakes

.

پوستر جدید فیلم The Ballad of Songbirds and Snakes

تصنیف پرندگان آوازخوان و مار درباره چیست؟

فیلم پیش درآمدی بر رمان سوزان کالینز و رفنچایز هانگر گیمز است. داستان درباره یک کوریولانوس اسنو جوان (تام بلیت) است. دهه ها قبل از اینکه رئیس جمهور پانم شود. به عنوان یک مرد جوان انتخاب می شود تا در دهمین دوره بازی های گرسنگی به عنوان مربی شرکت کند و مربی  لوسی گری بیرد (Zegler) در منطقه 12 می شود. در طول بازی‌ها، هر دوی آنها پیوند نزدیکی برقرار می‌کنند و باعث می‌شود که کوریولانوس نقش خود را در همه این‌ها زیر سوال ببرد.

طرفداران فیلم‌های «هانگر گیمز» رئیس‌جمهور اسنو (دونالد ساترلند) را به‌عنوان مردی بی‌رحم و حساب‌گر که برای کتنیس اوردین (جنیفر لارنس) موانع بسیاری ایجاد می کرد، می شناسند.

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes در 17 نوامبر در سینماها اکران می شود. در ادامه می توانید پوستر جدید فیلم The Ballad of Songbirds and Snakes را مشاهده نمایید.

پوستر جدید فیلم The Ballad of Songbirds and Snakes

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =