فیلمبرداری پیش درآمد فرانچایز The Hunger Games به پایان رسید

فرانچایز The Hunger Games

پیش درآمد The Hunger Games The Ballad of Songbirds and Snakes رسماً فیلمبرداری خود را به پایان رساند. ریچل زگلر تصاویری از پشت صحنه فیلم را با این شرح به اشتراک گذاشت: “من هر ثانیه را دوست داشتم و این پایان راه است.” فیلمبرداری در اوایل سال جاری در برلین آلمان درماه ژوئن آغاز شد.

کارگردانی این فیلم بر عهده فرانسیس لارنس کارگردان فرانچایز Hunger Games است. فیلمنامه بر اساس مجموعه کتاب های سوزان کالینز توسط مایکل آرنت و مایکل لسلی نوشته شده است. داستان حدود 64 سال قبل از وقایع Hunger Games رخ می دهد. که تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها، کوریولانوس اسنو را دنبال می‌کند. طرفداران سه‌گانه اصلی را با نام رئیس اسنو می‌شناسند. او در حال حاضر مربی زن منتخب منطقه 12 یعنی  لوسی گری بیرد است. با وجود ناامیدی که دارد اما حس می کند که لوسی گری می تواند شرایط را به نحوی پیش ببرد که برای آن ها مفید است.

فرانچایز The Hunger Games

بازیگران فیلم

طبق اخبار سینما مووی 21 تام بلیث در نقش کوریولانوس اسنو جوان ایفای نقش می کند. زیگلر نقش شاگردش لوسی گری بیرد را بازی می‌کند.هانتر شفر در نقش تیگریس اسنو، جیسون شوارتزمن در نقش لوکرتیوس “لاکی” فلیکرمن، پیتر دینکلیج در نقش کاسکا های باتوم، وایولا دیویس در نقش دکتر ولومنیا گال، برن گورمن در نقش فیونولا فلانگان در نقش مادربزرگ سختگیر کوریولانوس اسنو. ایزوبل جسپر جونز، داکوتا شاپیرو، وان ریلی، جورج سامنر، کارل اسپنسر، اسکات فولان و غیره از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

فرانچایز The Hunger Games این فیلم یکی از پردرآمدترین مجموعه ها است. این سه گانه مجموعاً ۲.۹۷ میلیارد دلار در سراسر جهان به دست آورده است. طرفداران منتظر همان هیجان، اکشن و افسانه‌هایی هستند که در فیلم‌های اصلی بود. به نظر می‌رسد که Lionsgate جواهری دیگر را به مجموعه فرانچایزهای سودآور خود اضافه کند که شامل ویژگی‌هایی مانند The Hunger Games و فرانچایز اکشن هیجان‌انگیز به رهبری کیانو ریوز است.

فرانچایز The Hunger Games

خلاصه داستان

The Ballad of Songbirds and Snakes قرار است در تاریخ 17 نوامبر 2023 در سینماها اکران شود. خلاصه داستان فیلم:

کوریولانوس اسنو 18 ساله، سال‌ها قبل از اینکه رئیس جمهور مستبد پانم شود. آخرین امید برای تبار محو شده‌اش است. خانواده‌ای که زمانی مغرور بوده و در کنگره پس از جنگ از مهلکه خارج شده‌اند. با دهمین جشن سالانه زمان شروع بازی ها به سرعت نزدیک می‌شود. اسنوی جوان وقتی به مربی لوسی گری بیرد دختری از منطقه فقیر 12 ادای احترام می‌کند، نگران می‌شود. اما پس از اینکه لوسی گری تمام توجه پانم را به خود جلب می کند. اسنو فکر می‌کند که ممکن است با لوسی بتواند به موفقیت دست پیدا کند. رقابت اسنو و لوسی برای زنده ماندن، با متحد کردن غریزه‌های خود برای نمایش بهتر و هوش سیاسی جدید، در نهایت نشان می‌دهد که چه کسی یک پرنده آوازخوان است و چه کسی یک مار.

منبع Collider

تیز فیلم:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =