تریلر نهایی Heart of Stone با بازی گال گادوت

تریلر نهایی Heart of Stone با بازی گال گادوت توسط نتفلیکس منتشر شد. این فیلم نسخه زنانه ماموریت غیرممکن و جیمز باند توصیف شده است.

قلبی از سنگ یک فیلم جاسوسی آمریکایی به کارگردانی تام هارپر بر پایهٔ فیلمنامه‌ای از گرگ روکا و آلیسون شرودر است و گروهی از بازیگران شامل گال گادوت، جیمی درنان، آلیا بات، سوفی اوکوندو، ماتیاس شوایگهوفر، پل ردی و دیگران را شامل می‌شود.

در دسامبر ۲۰۲۰ اعلام شد که گل گدوت برای بازی در این فیلم قرارداد امضا کرده‌است، که قرار است آغازی بر فرانچایزی مشابه مأموریت: غیرممکن باشد. تام هارپر در حال مذاکره برای کارگردانی بود. هارپر در ژانویه ۲۰۲۱ تأیید می‌شود و نتفلیکس حق پخش فیلم را به دست می‌آورد. در ژانویه ۲۰۲۲، جیمی درنان برای بازی در کنار گدوت انتخاب شد. در ماه مارس، آلیا بات، سوفی اوکوندو، ماتیاس شوایگهوفر، جینگ لوسی و پل ردی به بازیگران اضافه شدند.

تصویربرداری اصلی در لندن، بریتانیا در مارس ۲۰۲۲ آغاز شد. فیلمبرداری نیز در ریکیاویک، ایسلند در آوریل ۲۰۲۲ انجام شد. گادوت می‌گوید:‌ این فیلم به‌شدت حماسی خواهد بود. یک اکشن بسیار عالی.

داستان فیلم

ریچل استون یک مامور سیا است. تنها زنی که بین سازمان قدرتمند جهانی و حافظ صلح و از دست دادن با ارزش ترین و خطرناک ترین دارایی اش ایستاده است. برای دیدن تریلرهای جدید

 قلب استون محصول مشترک اسکای‌دنس مدیا و پایلوت ویو است و قرار است از طریق نتفلیکس منتشر شود.

تریلر نهایی فیلم Heart of Stone:

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هفت =