قرار شام عاشقانه تیلور سوئیفت و تراویس کلس طرفداران را هیجان زده کرد

تیلور سوئیفت و تراویس کلس

تیلور سوئیفت و تراویس کلس در یک قرار عاشقانه شام دیده شدند. بازیکن لیگ NFL و سوپراستار پاپ در یک ویدیوی جدید از طرفداران در شنبه شب دیده شدند. آنها در شهر نیویورک یک قرار شام عاشقانه داشتند. و برای اولین بار دست در دست یکدیگر در کنار هم دیده شدند.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 عکس‌هایی از شب بیرون رفتن تیلور سوئیفت و تراویس کلس منتشر شد. عکس ها نشان می داد که این زوج در حال رفتن به یک ‌پارتی هستند. این پارتی شنبه شب پس از حضور غافلگیرکننده این زوج برگزار شد. آنها دست در دست یکدیگر داده بودند. و ویدیو جدید آنها توسط طرفداران در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

تیلور سوئیفت و تراویس کلس

قرار شام

طبق اخبار هالیوود مووی 21 این زوج یک قرار شام در نوبو قبل از مراسم SNL خود داشتند. در کلیپی که از رستوران پخش شد کلس 34 ساله در حالی که سوئیفت 33 ساله را از پله‌ها به پایین هدایت می‌کرد. دستش را بالا نگه می‌دارد. قبل از اینکه انگشت خود را در هوا به نشانه شادی نشان دهد.

بعد از اینکه این زوج با موفقیت از پله ها پایین رفتند. سوئیفت  لحظه ای وقت گذاشت و به مردم در پایین صحنه سلام کرد.

یکی از طرفداران که این ویدئو را در X (که قبلا توییتر نامیده می شد) بازنشر کرد، نوشت: “تصور کنید شام می خورید و تیلور سوئیفت با دست های قفل شده با تراویس کلس راه می رود و به شما سلام می کند.”

این ویدیوی طرفداران پس از آن منتشر شد که سوئیفت و کلس هر دو در SNL این آخر هفته در رستوران دیده شدند. سوئیفت یک معرفی غافلگیرکننده برای دوستش و همکار «کارما»، آیس اسپایس داشت. در این طرح کلس خنده‌ای را به همراه داشت. او و تیلور توسط پیت دیویدسون میزبانی شدند.

در پایان گفتگو در مورد پاتوق های “جعبه لوکس” سویفت با مادر کلس یعنی دونا کلس و مقایسه دستبندهای دوستی، پخش کنندگان دستبند با بازی کنان تامپسون، مایکی دی، جیمز آستین جانسون، دوون واکر و مولی کرنی آهنگ 2014 را خواندند.

تامپسون در صحنه حضور داشت. سپس آن را به یک پخش کننده دیگر داد و اعلام کرد: “ما با کسی صحبت می کنیم که واقعاً می خواهد در مورد فوتبال صحبت کند.” کلس سپس برای مدت کوتاهی از حاشیه روی صفحه ظاهر شد. و با مردم ارتباط گرفت”

تیلور سوئیفت و تراویس کلس

نویسندگان SNL

نویسندگان SNL تنها کسانی نیستند که از سر و صدای ناشی از شایعه عاشقانه استفاده می کنند. لبرون جیمز بزرگ NBA در روز پنجشنبه هنگام حضور در مجموعه The Shop همراه با مجریان ماوریک کارتر و پل ریورا، درباره شهرت فزاینده کلس شوخی کرد. از جیمز 38 ساله توسط Charissa Thompson گوینده پرسیده شد که چه احساسی دارید که دیگر “مشهورترین ورزشکار شمال شرقی اوهایو” نیستید. جیمز با خنده پاسخ داد: “گوش کن، گاهی باید تاج را به نفر بعدی بدهی.”

او افزود: «آنچه که تراویس در حال حاضر انجام داده است. و سوئیفتی‌ها هم از او حمایت می کنند شگفت انگیز است. فکر می‌کنم همین الان تاج را به او می‌دهم.» او سزاوار این تاج و جایگاه است.

در حال حاضر تراویس کلس به دلیل رابطه عاشقانه با تیلور سوئیفت به معروف ترین ورزشکار تبدیل شده است. که حمایت طرفداران تیلور را نیز دارد. تیلور روزهای بسیار خوبی را سپری می کند. او به تازگی وارد باشگاه میلیاردها شده است. زیرا فیلم کنسرت او فروش بی نظیری داشت و توانست در دو هفته در صدر جدول باکس آفیس باقی بماند. که سود بسیار عالی را برای تیلور و سرمایه گذاران آن به همراه داشت.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 18 =