فرش قرمز فیلم Haunted Mansion با شخصیت های دیزنی برگزار شد

فرش قرمز فیلم Haunted Mansion

شخصیت‌های دیزنی در اولین نمایش بزرگ پس از اعتصاب بازیگران روی فرش قرمز فیلم Haunted Mansion به جای بازیگران و ستاره های فیلم حاضر شدند.

نمایش مورد بحث اولین نمایش شنبه شب دیزنی از عمارت خالی از سکنه بود. اولین نمایش فیلم بزرگ استودیویی از زمانی که انجمن بازیگران سینما-فدراسیون هنرمندان تلویزیون و رادیو آمریکا (SAG-AFTRA) اعتصاب خود را در این هفته آغاز کرد. از نیمه شب جمعه 14 ژوئیه، بیش از 160000 نفر از اعضای اتحادیه بازیگران دست به اعتصاب زدند و به نویسندگان WAG در خط اعتراض پیوستند.

در حالی که هیچ یک از ستارگان فیلم برای مراسم فرش قرمز فیلم Haunted Mansion و انجام مصاحبه حضور نداشتند. دیزنی از برخی چهره های آشنا (اگر چه غیرمنتظره) دعوت کرد تا جای این بازیگران را بگیرند.

فرش قرمز فیلم Haunted Mansion

شخصیت های فرش قرمز

میکی و مینی ماوس، Maleficent ،ملکه شیطانی و Cruella De Vil همگی روی فرش رفتند و با هواداران زیادی که در این مراسم حضور داشتند احوالپرسی کردند.

بزرگترین بازیگران فیلم از جمله لیکیت استنفیلد، تیفانی هادیش، دنی دویتو، روزاریو داوسون، دن لوی، جیمی لی کورتیس، حسن مینهاج، ماریلو هنر و لیندسی لمب در این جشن که در تئاتر هایپریون برگزار شد، شرکت نکردند.

با این حال، جاستین سیمین کارگردان عمارت خالی از سکنه، روی فرش قرمز ظاهر شد. و گفت که حضور در آنجا بدون بازیگران “غم انگیز و ناامید کننده” است. او توضیح داد: «من از بازیگران ناامید نیستم. من از شرایط و این وضعیتی که به وجود آمده ناامید هستم.»

چندین استریمر و استودیو قبلاً اعلام کرده‌اند که قصد دارند رویدادهای آینده را لغو کنند. از جمله اولین نمایش فرش قرمز اوپنهایمر که در ابتدا برای دوشنبه 17 جولای برنامه‌ریزی شده بود. عمارت خالی از سکنه در 28 جولای اکران می شود.

ویدیوهای مراسم را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.

منبع EW

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 3 =