تاریخ انتشار فصل دوم سریال Loki در آخرین لحظه تغییر کرد

انتشار فصل دوم سریال Loki

انتشار فصل دوم سریال Loki با بازی تام هیدلستون زودتر از زمان اعلام شده قبلی خواهد بود. در حال حاضر همه نگاه ها سمت دنیای مارول و به تاریخ انتشار فصل دوم سریال Loki از دیزنی + دوخته شده است. که قرار است داستان لوکی تام هیدلستون را در کنار موبیوس اوون ویلسون ادامه دهد.

بازاریابی اخیراً برای این پروژه استریم افزایش یافته است. تریلر جدیدی منتشر شد که جاناتان میجرز را در نقش ویکتور تایملی نشان می داد و دقیاقی از قسمت اول حتی برای مخاطبان خاص نمایش داده شد.

با این حال تور مطبوعاتی فصل 2 Loki شامل هیچ یک از ستارگان سریال مانند هیدلستون، ویلسون، یا سوفیا دی مارتینو نخواهد شد. زیرا انجمن نویسندگان آمریکا (WGA) و انجمن بازیگران سینما (SAG-AFTRA) در حال اعتصاب هستند. در این حالت هیجان انتشار سریال تا حد زیادی از بین می رود. اما امکان به تعویق انداختن تاریخ انتشار سریال وجود ندارد. زیرا جدول زمانی سایر فیلم  وسریال های دنیای مارول نیز دچار آشفتگی خمواهد شد.

اخبار مرتبط: تریلر فصل دوم Loki

انتشار فصل دوم سریال Loki

تاریخ انتشار جدید فصل 2 Loki

مارول استودیو از طریق X به اشتراک گذاشت که فصل 2 Loki اکنون در روز پنجشنبه 5 اکتبر ساعت 21:00 منتشر خواهد شد.  تاریخ انتشار فصل دوم سریال Loki پیش از این در روز جمعه 6 اکتبر بود. در واقع این سریال یک روز زودتر از تاریخ اعلام شده خود منتشر خواهد شد.

زمان جدیدی که این مجموعه در روز پنجشنبه منتشر می شود نیز تغییر بزرگی نسبت به فرمت استاندارد انتشار ساعت 3:00 صبح به وقت ET است که همه نمایش های قبلی MCU Disney+ داشتند.

بیانیه رسمی مطبوعاتی فصل 2 Loki همچنین شامل این بود که تمام قسمت های بعدی سریال هر پنجشنبه عصر ساعت 9:00 شب منتشر می شود. و هنوز فرمت انتشار سریال مشخص نشده است که به چه صورت خواهد بود.

اگر مارول استودیو و دیزنی پلاس فقط یک قسمت را برای شروع فصل دوم منتشر کنند. این بدان معناست که قسمت دوم در 12 اکتبر منتشر خواهد شد. اپیزود 3 در 19 اکتبر روی پلتفرم قرار خواهد گرفت. قسمت 4 در 26 اکتبر، اپیزود 5 در نوامبر منتشر خواهد شد. و فصل قسمت 6 در 9 نوامبر منتشر می شود.

انتشار فصل دوم سریال Loki

برخورد نزدیک لوکی با مارولز

اگر استودیوی مارول تنها یک قسمت را در روز پنج‌شنبه، 6 اکتبر برای اولین نمایش فصل 2 Loki منتشر کند. آخرین قسمت تنها یک روز قبل از تاریخ اکران رسمی فیلم The Marvels روی Disney+ خواهد بود.

با این حال همانطور که همه فیلم‌های دیگر معمولاً انجام می‌دهند. The Marvels در پنجشنبه شب در اکثر سینماها در دسترس خواهد بود و دقیقاً در همان زمانی که فینال Loki بر روی پلتفرم استریم می‌آید.

بسیار عجیب به نظر می رسد که مارول استودیو تصمیم بگیرد که دو پروژه را در یک روز و تقریباً در یک زمان کنار بگذارد. به خصوص با توجه به اینکه لوکی و مارولز پروژه های مهمی در دنیای مارول هستند.

یک راه آسان برای حل این موضوع این است که استودیو مارول اولین نمایش دو قسمتی برای فصل دوم Loki داشته باشد. زیرا این بدان معناست که فینال در روز پنجشنبه 2 نوامبر یک هفته کامل قبل از اکران The Marvels در سینماها منتشر خواهد شد.

دیگر نمایش‌های دیزنی پلاس در گذشته این کار را انجام داده‌اند که جدیدترین آن‌ها Ahsoka از Star Wars است. هیچ نشانه‌ای مبنی بر اینکه آیا لوکی واقعاً دو قسمت اول را یک جا منتشر خواهد کرد یا خیر، وجود ندارد. اما اگر مارول استودیو نمی‌خواهد این سریال و The Marvels همپوشانی داشته باشند، به احتمال زیاد این اتفاق خواهد افتاد. فصل 2 Loki در دیزنی پلاس در روز پنج‌شنبه 5 اکتبر ساعت 21:00 پخش خواهد شد.

منبع Thedirect

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =