ساخت فصل 15 انیمیشن باب اسفنجی توسط Nickelodeon تایید شد

فصل 15 انیمیشن باب اسفنجی

ساخت فصل 15 انیمیشن باب اسفنجی تایید شد. طبق اخباری که به گوش می رسد گفته می شود مجموعه انیمیشن مگا هیت “باب اسفنجی شلوار مربعی” برای فصل 15 در Nickelodeon به صورت رسمی تمدید شد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 فصل جدید این انیمیشن از 26 قسمت تشکیل شده است. و به این صورت اپیزودهای سریال را از زمانی که در سال 1999 شروع به کار کرد به 345 قسمت می رساند. اخبار تمدید فصل 15 انیمیشن باب اسفنجی پیش از پخش فصل 14 سریال که قرار است در ماه نوامبر پخش شود منتشر شد.

صداپیشگان سریال متشکل از تام کنی (باب اسفنجی شلوار مربعی)، بیل فاگرباک (پاتریک استار)، راجر بامپس (اسکایدوارد)، کلنسی براون (آقای کرابز)، کارولین لارنس (ساندی چیکس) و آقای لارنس (پلانکتون) هستند.

فصل 15 انیمیشن باب اسفنجی

“باب اسفنجی شلوار مربعی” یکی از آثار اولیه نیکلودئون است. این سریال برای 21 سال متوالی پربیننده‌ترین سریال انیمیشن بوده و یکی از پرفروش‌ترین انیمیشن های تاریخ پارامونت است. علاوه بر نمایش شاخص، اکنون «نمایش ستاره پاتریک» در Nickelodeon و «Kamp Koral: SpongeBob’s Under Years» در Paramount+ وجود دارد. همچنین سه فیلم تئاتری «باب اسفنجی» علاوه بر بازی‌های ویدیویی و کالاهای مرتبط و چند فیلم سینمایی آن تا به امروز منتشر شده است.

“باب اسفنجی شلوار مربعی” توسط استفان هیلنبرگ ساخته شد که در سال 2018 درگذشت. انیمیشن باب اسفنجی همچنان یکی از پرطرفدارترین کارهای او در سرتاسر جهان است که طرفداران بسیاری دارد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 1 =