“The Crown” به علت مرگ ملکه انگلستان محبوب تر هم شده است!

"The Crown"، سریال موفق و فاخر شبکه نتفلیکس که زندگی ملکه الیزابت دوم را روایت میکند، پس از مرگ ملکه تماشاگران زیادتری را جذب کرده است...

آخرین اخبار از جدیدترین سریال محبوب بینندگان نتفلیکس در مووی 21:


پس از مرگ ملکه الیزابت دوم، بینندگان نتفلیکس داستان سریال را کاملا به داستان زندگی ملکه تعبیر کردند.
کمپانی این سریال که جوایز زیادی هم برده روز سه شنبه فاش کرد که فصل 1 سریال “The Crown“، وارد ده سریال برتر نتفلیکس شدهاست.


به گفته کمپانی این سریال که کلر فوی و اولیویا کولمن در نقش ملکه الیزابت در آن نقش آفرینی می کنند، 17.6 میلیون ساعت بازدید داشته است.

این باعث شد که این سریال در هفته گذشته، از آخرین فصل «Stranger Things» پیشی بگیرد و به هفتمین سریال پربیننده انگلیسی زبان نتفلیکس بدل شود.
تهیه کنندگان سریال های درام و تاریخی نتفلیکس (NFLX) هفته گذشته گفتند که تولید فصل ششم “The Crown” را پس از خبر مرگ ملکه و به احترام او متوقف می کنند.

“The Crown” یکی از موفق ترین آثار تاریخی نتفلیکس است


تهیه‌کنندگان این سریال در بیانیه‌ای به سی‌ان‌ان روز جمعه گفتند: «به نشانه احترام، فیلمبرداری سریال “The Crown ” امروز به حالت تعلیق درآمد، و همینطور فیلمبرداری در روز تشییع جنازه ملکه هم به حالت تعلیق در خواهد آمد.”

مطالب مرتبط: توقف فیلمبرداری سریال “The Crown” پس از مرگ ملکه


سریال که توسط پیتر مورگان ساخته شده، در بخش های درام سال گذشته جوایز امی را تماما اذعان خود کرد و برنده جایزه اصلی شب، بهترین سریال درام شد.

همچنین برای بازیگران اصلی خود از جمله کولمن، جاش اوکانر (بازیگر نقش شاهزاده چارلز)، توبیاس منزیس (بازیگر نقش شاهزاده فیلیپ) و گیلیان اندرسون (بازیگر نقش مارگارت تاچر) هم برنده جایزه شدند.

آخرین اخبار تلویزیون هالیوود را از اینجا بخوانید
فصل بعدی این سریال قرار است در ماه نوامبر پخش شود. ایملدا استونتون، ستاره «هری پاتر» نقش ملکه الیزابت را برعهده خواهد گرفت.
سازندگان گفته اند که “The Crown” پس از فصل 6 پایان می یابد.

منبع: CNN

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =