رتبه‌بندی بهترین فیلم های یوئل کینامن

بهترین فیلم های یوئل کینامن

یوئل کینامن نامی است که احتمالاً می‌شناسید. او در ده‌ها فیلم و سریال تلویزیونی فوق‌العاده بازی کرده است و بارها و بارها ثابت کرده است که واقعاً یک بازیگر حسابی است. با معرفی بهترین فیلم های یوئل کینامن همراه باشید.

4. The Secrets We Keep (2020)

بهترین فیلم های یوئل کینامن

در این تریلر تاریک، کینامن در نقش توماس استاینمن، یک جنایتکار و قاتل فرضی جنگ جهانی دوم بازی می‌کند. وی تلاش می‌کند زندگی جدیدی را با آن وحشت‌ها پشت سر بگذارد. وقتی ماجا رید (نومی راپس) او را در خیابان می‌بیند، داستان آغاز می شود.

ماجا تصمیم به ربودن توماس می گیرد و از او می خواهد که اعتراف کند که نامش در واقع کارل است و او به جنایات وحشتناک خود اعتراف می کند. تنش بین راپس و کینامن در طول این صحنه های بازجویی قابل لمس است.

3. The Informer (2019)

بهترین فیلم های یوئل کینامن

پیتر کاسلو (کینامن) که به تازگی از زندان آزاد شد‌ه است، مجبور می‌شود به عنوان یک خبرچین مخفی برای دفتر میدانی نیویورک اف بی آی کار کند. پس از مخفی شدن، او به زندان بازگردانده می شود تا کارتل مواد مخدر را در زندان اداره کند و در وحشت و بدبختی غیرقابل تصوری گرفتار می شود.

کینامن در این نقش فوق‌العاده است و اینکه این فیلم در گیشه شکست خورد‌ه واقعا عجیب است! این اثر از بهترین فیلم های یوئل کینامن می باشد.

2. Easy Money (2010)

بهترین فیلم های یوئل کینامن

در این فیلم، کینامن که با بسیاری از نقش های دیگرش فاصله دارد، نقش یوهان وستلوند را بازی می کند، مردی که به عنوان یک فروشنده مواد مخدر زندگی دوگانه ای را برای حمایت از دوست دخترش با سلیقه گران قیمت دارد. وستلوند عمیق‌تر به دنیای جنایات سازمان‌یافته کشیده می‌شود و هر قدمی که برمی‌دارد مسیر او را تاریک‌تر و شوم‌تر می‌کند.

کینامن استادِ ایفای این نقش با نیت دوگانه است. روشی که او این شخصیت را با چنین کاریزمایی زنده می کند، هم سرگرم کننده و هم الهام بخش است.

1. The Suicide Squad (2021)

بهترین فیلم های یوئل کینامن

کینامن در دومین ایفای نقش خود از شخصیت ریک فلگ (که اولین مورد در جوخه انتحار در سال 2016 بود)، اکنون تیم جدیدی از افراد ناسازگار را به پیروزی در برابر یک ستاره دریایی بیگانه هدایت می کند. ظاهر سرسخت و نگرش خشن کینامن چیزی است که او را به یک بازیگر عالی برای فلگ تبدیل می کند.

در این قسمت از جوخه انتحار، که دنباله ای مستقل برای فیلم 2016 است، ریک فلگ کمتر از فیلم اول در اثر حاضر است و بیشتر به یک مزدور تبدیل شده تا یک مرد نظامی.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 19 =