فیلمبرداری سریال The Crown پس از مرگ ملکه متوقف شد

سریال The Crown

ملکه الیزابت دوم پس از گرفتن عنوان ملکه در سال 1952 تا سال 2022 طولانی ترین دوره سلطنت در بریتانیا را داشت. در حالی که جهان در سوگ مرگ ملکه الیزابت دوم سوگواری می کند، سریال The Crown به شخصیتی که ایده ساخت سریال از او الهام گرفته شد، احترام می گذارد و پس از درگذشت ملکه فیلمبرداری سریال می کند.

پیتر مورگان خالق سریال The Crown در روز پنجشنبه در بیانیه‌ای به ددلاین نوشت: «سریال تاج نامه‌ای عاشقانه به [ملکه] است و فعلاً چیزی برای اضافه کردن ندارم، فقط سکوت و احترام». “من انتظار دارم که ما نیز به احترام ملکه فیلمبرداری را متوقف کنیم.” (ورایتی روز جمعه تایید کرد که تولید فصل 6 متوقف شده است.) استفن دالدری کارگردان، پیش از این به ددلاین گفته بود که این سریال مدت‌هاست که برنامه‌هایی در صورت مرگ ملکه در نظر دارد.

سریال The Crown

او گفت: “هیچ یک از ما نمی دانیم که مرگ چه زمانی فرا خواهد رسید، اما درست و مناسب است که به ملکه احترام بگذاریم. این یک ادای احترام ساده و نشانه احترام است. او یک شخصیت جهانی است و این کاری است که ما باید انجام دهیم.” سریال تاج پس از اولین نمایش درام نتفلیکس برنده جایزه امی در سال  2016شد.

سریال The Crown که دهه‌های سلطنت را از زمان به تخت نشستن شاهزاده الیزابت جوان پس از روز عروسی او با شاهزاده فیلیپ در سال 1947 به تصویر می‌کشد. انتظار می رود که روزهای پایانی عمر ملکه و همچنین مرگ او در این سریال به تصویر کشیده نشود.

سریال The Crown

به گزارش مووی 21 فصل 6 سریال از قبل برنامه ریزی شده است و انتخاب بازیگران آغاز شده است. بازیگران نقش های شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون انتخاب شدند. مگ بلامی در نقش میدلتون و دو بازیگر روفوس کامپا 16 ساله و اد مک وی 21 ساله نقش ویلیام را تقسیم کردند.

ملکه الیزابت دوم پس از آن که عنوان ملکه را در سال 1952 به خود اختصاص داد. طولانی ترین دوران سلطنت تاریخ بریتانیا را داشت. کاخ باکینگهام صبح روز پنج‌شنبه خبری را به اشتراک گذاشت که نشان از وخامت حال ملکه الیزابت داشت. اما خاطرنشان کردند که پزشکان “نگران سلامت اعلیحضرت هستند و توصیه کرده‌اند که وی تحت نظارت پزشکی بماند.”

سریال The Crown

ساعاتی بعد، کاخ اعلام کرد که ملکه در سن 96 سالگی درگذشت و پسر اول او که تا امروز با نام شاهزاده چارلز شناخته می شود، به عنوان پادشاه چارلز سوم به سلطنت خواهد رسید.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 1 =