سیلوستر استالونه؛ نبرد سخت بروس ویلیس با بیماری ادامه دارد

بروس ویلیس

سیلوستر استالونه حمایت خود را از بروس ویلیس، همبازی اش در فیلم Expendables اعلام کرد. بروس امسال به دلیل بیماری آفازی از بازیگری کناره گیری کرد.

بروس ویلیس در یک ویدیو پس از تشخیص آفازی مشغول بازی بسکتبال بود. سیلوستر استالونه حمایت خود را از بروس ویلیس در راه مبارزه بازی بیماری اعلام کرد.

طبق اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 ری اکشن ستاره راکی ​​در مورد نبرد همبازی خود در Expendables با آفازی نشان می‌دهد. از زمان تشخیص اختلال زبانی پریشی از ویلیس خبری نداشته است. استالونه در 7 نوامبر به هالیوود ریپورتر گفت: “بروس در حال گذراندن روزهای بسیار سختی است.”

بروس ویلیس

در ماه مارس خانواده بازیگر Die Hard تشخیص او را در اینستاگرام اعلام کردند و به اشتراک گذاشتند. که این بیماری بر توانایی های شناختی او تأثیر گذاشته است. این بیانیه مشترک توسط همسرش اِما، دخترانشان میبل 10 ساله و ایولین 8 ساله، همسر سابق این بازیگر دمی مور و دخترانشان رامر ویلیس 34 ساله، اسکات ویلیس 31 ساله و تالولا ویلیس 28 ساله امضا شده است.

در این بیانیه همچنین به بازنشستگی بروس ویلیس اشاره شد و گفته شده: “در نتیجه این امر و با ملاحظه بسیار، بروس از حرفه ای که برای او بسیار مهم بوده است کنار می رود.” با این حال او هنوز سه فیلم دارد که قرار است اکران شود.

خانواده بازیگر The Sixth Sense ادامه دادند: «این موضوع چالش برانگیزی برای خانواده ماست و ما از عشق، محبت و حمایت مداوم شما بسیار قدردان هستیم. ما به عنوان یک خانواده قوی در حال عبور از این موضوع هستیم .»

منبع Eonline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یازده =