هفتمین فرزند رابرت دنیرو به دنیا آمد

هفتمین فرزند رابرت دنیرو

در چند روز گذشته خبری شگفت انگیز منتشر شد که تایید می کرد هفتمین فرزند رابرت دنیرو به دنیا آمده است. بزرگترین فرزند این بازیگر برنده اسکار 51 ساله است. و اکنون رابرت در سن 79 سالگی صاحب یک فرزند دیگر شده است.

این بازیگر برنده اسکار در طی یک مصاحبه در مورد فیلم جدیدش “درباره پدرم” موارد مربوط به وظایف پدری خود را اعلام کرد و گفت که “به تازگی صاحب یک بچه شده است.”

نماینده او تایید کرد و افزود که هفتمین فرزند رابرت دنیرو به دنیا آمده است. هیچ جزئیات یا بیانیه دیگری از جمله نام مادر اعلام نشده است. اما چندین سال است که رابرت با تیفانی چن رابطه عاشقانه دارد. ماه گذشته پاپاراتزی ها تصاویری از دنیرو و چن که ظاهرا باردار بود در حال خروج از جورجیو بالدی در سانتا مونیکا با بیلی کریستال و هاروی کایتل ثبت کردند.

هفتمین فرزند رابرت دنیرو

فرزندان رابرت

طبق اخبار هالیوود مووی 21 دنیرو و همسر اولش دایان یک دختر به نام درنا 51 ساله و یک پسر به نام رافائل46 ساله دارند. در سال 1995 رابرت با دوست دختر سابقش توکی اسمیت صاحب دوقلوهای جولیان و آرون 27 ساله شد. دنیرو همچنین از همسر سابقش گریس هایتاور یک پسر به نام الیوت 24 ساله و یک دختر به نام هلن گریس 11 ساله دارد.

موضوع پدر و مادر شدن در طول مصاحبه مربوط به فیلم جدید دنیرو مطرح شد.

در زمان مصاحبه مجری از دنیرو در مورد فرزندانش پرسید و گفت : “می دانم که شما شش فرزند دارید.” رابرت سریعاً صحبت او را اصلاح کرد و گفت: “در واقع هفت.” در ادامه گفت: «می‌دانی، بچه‌هایم گاهی اوقات با من مخالفت می‌کنند. اما من به آنها احترام می‌گذارنم. دخترم او تنها 11 سال دارد و گاهی اوقات مرا غمگین می کند. حتی ممکن است من با او بحث کنم. اما او را دوست دارم.»

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =