چاد استاهلسکی: انیمه جان ویک در حال ساخت است

انیمه جان ویک

انیمه‌ها طی سال‌های گذشته محبوبیت بالایی را کسب کرده‌اند. همچنین شرکت‌های خارج از ژاپن را به خود جذب کرده اند. از بازی‌های ویدیویی گرفته تا فیلم‌های لایو اکشن، سریال‌های تلویزیونی و کتاب‌های کمیک، رسانه‌های مختلف در حال تبدیل شدن به انیمه هستند. که نشان‌دهنده استقبال روزافزون از این هنر است. همانطور که Chad Stahelski کارگردان جان ویک در نظرات اخیر آن را به صورت رسمی تایید کرد و گفت اکنون انیمه جان ویک در حال تولید است.

پس از موفقیت قسمت چهارم فرنچایز بسیار محبوب جان ویک با بازی کیانو ریوز، این فیلم برای پنجمین نیز تایید شد. با تایید انیمه جان ویک بر اساس فیلم ها، هیجان در بین طرفداران بیشتر می شود. طبق اخبار هالیوود مووی 21 استاهلسکی اعلامیه ای غیررسمی داد و اشتیاق خود را برای این پروژه و قدردانی خود از رسانه های ژاپنی را ابراز کرد. در حالی که جزئیات خاصی در مورد انیمه ارائه نشده است.

انیمه جان ویک

انیمه با صحنه های اکشن بدون محدودیت

طرفداران در حال حاضر انتظارات خود را به صورت آنلاین بیان می کنند. با موقعیت افسانه ای جان ویک به عنوان یک هیتمن و ماجراهای هیجان انگیز او، ترکیب شخصیت او و خلاقیت بی حد و حصر انیمه نوید یک تجربه اکشن را می دهد. عدم وجود محدودیت در انیمه امکان صحنه‌های مبارزه بسیار غیرواقعی را فراهم می‌کند. و شخصیت‌ها می‌توانند در هر موقعیت و حرکتی ظاهر شوند. این آزادی هنری منجر به برخی از به یاد ماندنی ترین و از نظر بصری خیره کننده ترین سکانس های اکشن در تاریخ انیمیشن خواهد شد. با توجه به اکشن شدید جان ویک و خلاقیت بی حد و حصر استودیوهای انیمه، انیمه جان ویک آینده بدون شک برای علاقه مندان به خشونت هیجان انگیز دیدنی تبدیل خواهد شد.

استاهلسکی گفت: ” ما واقعا مشتاقانه منتظر آن هستیم. ما واقعاً در مورد آن هیجان زده هستیم. زیرا این کار را انجام خواهیم داد و من انیمه ژاپنی را بسیار دوست دارم. برای ساختن انیمه داستان‌های جالبی داریم. که بدون شک همه از آن لذت خواهند برد.”

منبع 80Lv

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =