دیزنی اکران Deadpool 3 را به تعویق انداخت

اکران Deadpool 3

احتمالاً می توان تصور کرد اکثر افرادی که به اتصال اینترنت دسترسی دارند. به خوبی از اخبار Deadpool 3 که چند هفته پیش منتشر شد، آگاه هستند. عنوان این بود: بازگشت هیو جکمن. پس از مرگ او در فیلم لوگان، مارول استودیو با موفقیت توانست این بازیگر را متقاعد کند که به هر حال به نقش خود بازگردد.

اما نگران نباشید ستارگان فیلم به طرفداران این اطمینان را داده اند که تداوم لوگان از بین نخواهد رفت. البته آنها توضیح بیشتری در مورد معنای آن ندادند. اما احتمالاً برخی از موضوعات مربوط جدول زمانی یا چندجهانی و غیره وجود دارد. در کنار اعلام این خبر دقیقاً زمان اکران Deadpool 3 در سینماها نیز فاش شد که 6 سپتامبر 2024 بود. با این حال متأسفانه به نظر می‌رسد که ددپول3 در آن تاریخ اکران نشود.

اکران Deadpool 3

استودیو مارول Deadpool 3 و فیلم های دیگر را به تاخیر انداخت

به گزارش اخبار سینما مووی 21 آرون کاپ از هالیوود ریپورتر فاش کرد که استودیو مارول تعدادی از اکران های آینده خود در سال های 2024 و 2025، از جمله اکران Deadpool 3 را به تعویق انداخته است. اقتباس Blade با بازی ماهرشالا علی از 3 نوامبر 2023 به تعویق افتاد و در تاریخ 6 سپتامبر 2024 پخش خواهد شد.

ددپول 3 ساخته رایان رینولدز و هیو جکمن اکنون در 8 نوامبر 2024 در سینماها اکران خواهد شد. این در حالی است که این فیلم به تازگی تاریخ اکران خود را چند هفته پیش فاش کرده بود و اعلام کرده بود که جکمن دوباره در نقش ولورین باز می گردد.

Fantastic Four اکنون در 14 فوریه 2025 اکران خواهد شد. سپس Avengers: Secret Wars قرار است در تاریخ 1 می 2026 به روی پرده سینما برود.

منبع Thedirect

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 16 =