اولین تجربه اسکارلت جوهانسون به عنوان تهیه کننده در سریال Just Cause

اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون اولین نقش اصلی خود را در یک سریال تلویزیونی بازی خواهد کرد. همچنین اسکارلت برای اولین بار به عنوان تهیه کننده اجرایی در یک سریال حضور دارد که بدون شک تجربه جالبی برای او خواهد بود. جوهانسون در مینی سریال Just Cause آمازون که بر اساس رمانی از جان کاتزنباخ در سال 1992 ساخته شده است، بازی خواهد کرد.

این رمان قبلاً برای یک فیلم سینمایی در سال 1995 با بازی شان کانری اقتباس شده بود. جوهانسون در یکی از اولین نقش ها و تجربه های سینمایی خود نقش دختر شخصیت شان کانری را بازی کرد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 نسخه سریال Just Cause درباره یک گزارشگر (جوهانسون) روزنامه در فلوریدا متمرکز است که قرار است روزهای پایانی یک زندانی محکوم به اعدام را پوشش دهد و ادعاهای بی گناهی زندانی را باور می کند.

اسکارلت جوهانسون

هال به همراه جاناتان لیا و کینان فلین و جوهانسون و این پیکچرز تهیه کننده اجرایی این پروژه خواهند بود. رئیس تلویزیون این شرکت زارا داف بر این پروژه نظارت خواهد کرد.

اسکارلت جوهانسون در حال حاضر مشغول فیلمبرداری Project Artemis برای Apple TV+ است. نامزد دوبار اسکار همچنین فیلم‌های Asteroid City وس اندرسون و My Mother’s Wedding به کارگردانی کریستین اسکات توماس را در لیست کارهای خود دارد. اسکارلت با فیلم Black Widow در سال 2021 به حضور خود در دنیای سینمایی مارول پایان داد.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =