هریسون فورد به کاپیتان آمریکا 4 پیوست

کاپیتان آمریکا 4

به گزارش بخش اخبار سینما مووی 21 هریسون فورد در حال پیوستن به دنیای سینمایی مارول است و نقش ژنرال راس را در کاپیتان آمریکا 4 بازی می کند که پیش از این بازیگر فقید ویلیام هرت بازی می کرد.

فورد در نقش راس در فیلم Captain America: New World Order ظاهر می‌شود. که در آن آنتونی مکی در نقش شخصیت قدیمی مارول سم ویلسون حضور خواهد داشت. کارگردان فیلم Cloverfield Paradox Julius Onah قرار است این کارگردانی کند. این فیلم پس از وقایع سریال مارول دیزنی پلاس 2021 شاهین و سرباز زمستان اتفاق می‌افتد. که سرانجام ویلسون سپر و ردای کاپیتان آمریکا را پذیرفت.

کاپیتان آمریکا 4

سایر نفش های فورد در مارول

به جز کاپیتان آمریکا 4 فورد همچنین نقش راس را در Thunderbolts بازی خواهد کرد. فیلمی که در مورد تیم اصلی ابرشرورها است که قرار است توسط جیک شرایر کارگردانی شود و در 26 جولای 2024 اکران شود. این خبر ابتدا توسط پادکست The Hot گزارش شد.

هرت در سال 2008 در فیلم هالک شگفت‌انگیز در نقش راس ظاهر شد و برای فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی و فیلم‌های بعدی مارول در سال 2016 بازگشت. (سم الیوت این نقش را در هالک سال 2003 ایفا کرد.) هرت اوایل سال جاری درگذشت. او 71 سال داشت.

در حالی که این اولین کار فورد در MCU خواهد بود. این بازیگر با ساخت فیلم های فرانچایز غریبه نیست و برای چندین دهه هر دو فیلم جنگ ستارگان و ایندیانا جونز را رهبری می کرد. فورد قرار است نقش خود را به عنوان باستان شناس بی باک یعنی آخرین بازی خود در این نقش برای ایندیانا جونز 5 ایفا نماید. این فیلم قرار است در 30 ژوئن 2023 اکران شود.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شانزده =