رونالدو و جان سینا در نمایشگاه Crown Jewel عربستان وارد رینگ می شوند

رونالدو و جان سینا

کریستیانو رونالدو می تواند آخرین ستاره کراس اوور WWE شود. برگزار کنندگان کشتی حرفه‌ای از رونالدو و جان سینا می‌خواهند تا در نمایشگاه آتی Crown Jewel در عربستان سعودی در تاریخ 4 نوامبر حضور داشته باشد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 برنده پنج توپ طلا در صورت موافقت مبلغ زیادی برای حضور دریافت خواهد کرد. برای حضور در کنار جان سینا که اخیراً در تبلیغی برای تبلیغ این رویداد ظاهر شده است. رونالدو اولین فوتبالیستی نیست که در یک شوی WWE شرکت می کند. او راه وین رونی هم تیمی سابق خود در منچستریونایتد را دنبال می کند که در سال 2015 در WWE Raw نقش آفرینی کرد.

گرانت هولت مهاجم سابق نوریچ، آدبایو آکینفنوا مهاجم سابق وایکامب واندررز و تیم ویز دروازه بان آلمانی نیز همگی برای WWE حضور داشتند.

رونالدو و جان سینا

بوکسورهای متعددی برای ارتقای مقام خود فیلم های کوتاهی ساخته اند که قبلا متعلق به وینس مک ماهون بود. تایسون فیوری، ریکی هاتون، فلوید می ودر، محمد علی و مایک تایسون از جمله ستارگان ورزشی هستند که راه را برای اولین حضور رونالدو در کمپانی هموار کرده اند.

این بازیکن 38 ساله که اخیراً به تیم النصر عربستان سعودی پیوسته است. توسط آپولو کروس ستاره NXT برای انتقال موفقیت آمیز به کشتی حرفه ای مورد حمایت قرار گرفته است.

حضور رونالدو و جان سینا در این مسابقه می تواند تماشاگران زیادی را به سمت این رویداد هدایت کند.

منبع Talksport

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دوازده =