سریال «The Walking Dead» پس از 12 سال به نقطه پایانی رسید

The Walking Dead

این پست حاوی اسپویل از آخرین قسمت سریال The Walking Dead است.

پس از 12 سال، 11 فصل، 177 قسمت، The Walking Dead در شبکه AMC به خط پایان رسید. اما پایان سریال به گفته بینندگان دلخراش و غرق در خون بود.

طبق اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 وقتی قسمت ماقبل آخر با نشان دادن جودیت گرایمز (کایلی فلمینگ) فرماندار پاملا میلتون (لیلا روبینز) و کاراکترهای محبوب تمام شد تا او را نجات دهند. مشخص بود که پایان 90 دقیقه ای پر فراز و نشیب خواهد بود.

The Walking Dead

اپیزود پایانی

اپیزود با ورود داریل (نورمن ریدس) به بیمارستان شروع شد که درخواست کمک کرد. اما سربازان مشترک المنافع با او روبرو شدند و او را ناک اوت کردند. خوشبختانه جودیت از خواب بیدار شد و قدرت کافی برای بستن و مسدود کردن درها را پیدا کرد و بار دیگر در کنار داریل روی زمین غش کرد.

در نهایت داریل، کارول (ملیسا مک براید)، جودیت و بقیه اعضای گروه از بیمارستان بیرون می‌آیند و برادر دکتر یومیکو، تومی (ایان آنتونی داله) را پیدا می‌کنند. در همین حال رزیتا (کریستین سراتوس) یوجین (جاش مک درمیت) و گابریل (ست گیلیام) کوکو و سایر نوزادان ربوده شده را پیدا می‌کنند. اما باید در یک آمبولانس پناه بگیرند.

پس از آن گابریل و یوجین با نوزادانی که به آنها بسته شده و باید از آنها مراقبت کنند به منطقه امن می روند. اما رزیتا مورد حمله قرار می گیرد. هنگامی که رزیتا شروع به بالا رفتن از دیوار می کند، واکرها او را پایین می کشند و او در نهایت سقوط می کند.

مرسر (مایکل جیمز شاو) به اسکندریه‌های سابق کمک می‌کند تا فرار کنند در حالی که او و شهروندان مشترک المنافع با یک نبرد تمام عیار روبرو می‌شوند. گابریل دروازه‌ها را باز می‌کند و به شهروندان اجازه ورود می‌دهد.

پایان مبارزات

پس از اتمام درگیری ها زمان جشن گرفتن فرا رسید. شخصیت های مورد علاقه برای یک وعده غذایی بسیار شبیه به چیزی که کارل گرایمز درست قبل از مرگش رویای آن را دیده بود، دور هم جمع می شوند. همدیگر در آغوش می گیرند و می خندند و می خورند و می نوشند.

لیدیا (کسادی مک‌کلینسی) و الیجا (اکیا اِمه-آکواری) دوباره با هم متحد می‌شوند و مگنا (نادیا هیلکر) و یومیکو (النور ماتسورا) رابطه‌شان را احیا می‌کنند.

اما رزیتا تنها سر میز شام نشسته است و گابریل متوجه می شود که قرار است اتفاقی رخ دهد. یک سال از این ماجرا می گذرد.

داریل آماده است تا به یک ماجراجویی جدید برود. جودیت و آر.ج. به آنها می پیوندند و داریل را در آغوش می گیرند. داریل برای سوار شدن به موتور سیکلت خود آماده می شود. او با اشاره به ریک و جودیت می گوید: «من هر دو را پیدا خواهم کرد. “من آنها را به خانه می آورم.”

جودیت داناترین کودک جهان به داریل می گوید: “داریل، تو هم سزاوار یک پایان خوش هستی.”

The Walking Dead

اسپین آف

اما این پایان کار نیست. ریک (اندرو لینکلن) و میشون (دانای گوریرا) در صداگذاری ها جملاتی مانند “من همیشه به مردگان و زنده هایی که از دست داده ام فکر می کنم. به همه آنها فکر می کنم.”

“ما بی پایان هستیم.”

و سپس می‌بینیم Michonne شبیه یک جنگجوی واقعی به نظر می‌رسد که هنوز در حال انجام مأموریت است. ریک ژولیده و پابرهنه مجبور در مقابل یک هلیکوپتر تسلیم می شود. صدایی از هلیکوپتر می گوید: “تو پیدا شدی و بهت دستور داده می شود که تسلیم شوی.” مثل این هیچ راه فراری برای زنده ها وجود ندارد.

اما Michonne در یک صدا می گوید: “به یاد داشته باشید که من چه گفتم. او گفت: “ما کسانی هستیم که زندگی می کنیم.”

آخرین سکانس این سریال به این صورت است که جودیت و آر جی به یک منظره نگاه می کنند و می گویند: «ما باید از نو شروع کنیم. “ما کسانی هستیم که زندگی می کنیم.”

اسپین آف های Walking Dead در سال 2023 از شبکه های AMC و AMC+ پخش خواهند شد.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =