بازگشت کیانو ریوز در نقش جان ویک در فیلم ballerina

جان ویک

ستاره «جان ویک» در حال حاضر در پراگ به سر می‌برد. جایی که فیلمبرداری اسپین آف این فیلم آغاز شده است.

طبق اخبار سینما مووی 21 کیانو ریوز در حال حاضر در پراگ است و قرار است نقش خود را در نقش جان ویک در فیلم اسپین آف جان ویک با بازی آنا د آرماس بازی کند. فیلم ballerina همچنین شاهد بازگشت ایان مک‌شین به فرانچایز در نقش وینستون، مدیر هتل کانتیننتال خواهد بود. هنوز مشخص نیست که در اسپین آف باز هم شاهد انتقام گیری ریوز هستیم یا اینکه او نقش بزرگ تری در ballerina خواهد داشت.

جان ویک

از زمانی که اولین فیلم جان ویک در سال 2014 در سینماها اکران شد. سه فیلم دیگر با عنوان جان ویک ساخته شد. همچنین دو پروژه اسپین آف در حال ساخت است . ballerina در حال حاضر در پراگ مشغول فیلمبرداری است . فیلمنامه آن را شی هاتن کارگردانی می کند.

همچنین سریال پیش درآمد  ویک The Continental است که بر روی داستان هتل اصلی و سال های اولیه زندگی وینستون تمرکز خواهد داشت. با ادامه گسترش فرانچایز و شروع به کاوش در داستان‌های پیش درآمد. طرفداران حدس و گمان هایی در مورد جایی که ballerina در خط زمانی قرار می‌گیرد، دارند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این فیلم قبل از اتفاقات جان ویک خواهد بود یا ممکن است به قسمت چهارم نزدیک باشد.

خبر بازگشت ریوز به دنیای جان ویک چند هفته پس از گزارش هایی مبنی بر خروج این بازیگر افسانه ای از پروژه شیطان در شهر سفید در Hulu منتشر شد. او همچنین در حال آماده شدن برای اقتباس نتفلیکس از کتاب کمیک خود BRZRKR است که ممکن است آن را کارگردانی کند.

در حالی که جزئیات اصلی داستان درباره بالرینا یک راز باقی مانده است. دیدن د آرماس در این فیلم همراه با مک شین و ریوز هیجان انگیز است. فیلمبرداری فیلم هم اکنون در پراگ در حال انجام است و تاریخ اکران این فیلم مشخص نشده است.

جان ویک

آنچه در مورد جان ویک 4 می دانیم

ریوز با همبازی سابقش در ماتریکس، لارنس فیشبرن دوباره متحد خواهد شد. علاوه بر مک شین فیلم شاهد بازگشت شارون (لنس ردیک) نیز خواهد بود. خلاصه داستان رسمی John Wick 4 اطلاعات زیادی درباره اینکه ویک در زمان بازگشت کجا خواهد بود را نشان نمی دهد. اما مطمئناً صحنه های اکشن بسیاری را شاهد خواهیم بود:

” ویک در چهارمین قسمت این مجموعه با خطرناک ترین دشمنان خود روبرو می‌شود. با افزایش قیمت‌ها، ویک مبارزه خود را در جدول جهانی آغاز می‌کند و به دنبال قدرتمندترین بازیکنان دنیای اموات می‌گردد. از نیویورک به پاریس و از اوزاکا به برلین در حال حرکت است.”

جان ویک 4 در تاریخ 24 مارس 2023 وارد سینماها می‌شود.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 16 =