شوخی کینن تامسون در مراسم امی با لئوناردو دی‌کاپریو و زندایا

کینن تامسون

کینن تامسون مجری و میزبان هفتاد و چهارمین دوره جوایز امی بود. اما با این حال باز هم دست از کمدی برنداشت و در جایگاه مجری این مراسم لئوناردو دی‌کاپریو را هدف شوخی های خود قرار داد.

 ستاره 44 ساله Saturday Night Live در طول اجرای خود یک بازیگوشی انجام داد و در مورد لئو و روابط او صحبت کرد. در بین صحبت های خود زندایا رو نیز وارد این بحث کرد که باعث بازخودرهای بسیاری شد. کینن تامسون با تمسخر گفت: «زندایا به تازگی 26 ساله شده است. 26 سن عجیبی در هالیوود است. آنقدر جوان است که بتواند نقش یک دانش آموز دبیرستانی را بازی کند. اما برای قرار ملاقات با لئوناردو دی کاپریو خیلی پیر است.»

زندایا که جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن برای سریال Euphoria را برد. دست هایش را روی صورتش گذاشت و شروع به خندیدن کرد و این گونه به صحبت های کینن واکنش نشان داد.

کینن تامسون

 تماشاگران شروع به خندیدن کردند و واکنش هیجانی بسیاری را نشادن داند. این حرف بدون شک عادت ستاره تایتانیک را نشان می دهد. که به تازگی پس از چهار سال آشنایی از آخرین دوست دختر ۲۵ ساله‌اش کامیلا مورونه جدا شد. تاریخچه آشنایی چشمگیر لئو همچنین شامل مدل های Gisele Bundchen، Erin Heatherton، Kelly Rohrbach، Toni Garnn، Bar Rafaeli، Naomi Campbell، و Amber Valetta می شود. او همچنین با بازیگران خیره کننده مانند بلیک لایولی و کریستن زانگ قرار داشته است. زندایا در حال حاضر با تام هالند 26 ساله همبازی خود در Spider-Man: No Way Home در رابطه است.

رابطه لئو با جی جی حدید

گمانه زنی های کنونی لئو را در حال فکر به رابطه با سوپر مدل 27 ساله  یعنی Gigi Hadid  نشان می دهد. کامیلا در مورد سابقه لئو معتقد است که سن نباید یک عامل در رابطه باشد. او در دسامبر سال 2019 به لس آنجلس تایمز گفت: «روابط زیادی در هالیوود و در تاریخ جهان وجود دارد که در آن افراد فاصله سنی زیادی دارند. من فکر می‌کنم هر کسی باید بتواند با کسی که می‌خواهد قرار بگذارد.”

او همچنین خاطرنشان کرد که این “ناامیدکننده” است که شهرت او به شدت به ارتباط با لئو متکی باشد. او به این نشریه گفت: «احساس می‌کنم همیشه باید هویتی به جز اینکه با چه کسی در رابطه هستید، وجود داشته باشد. من این ارتباط را درک می‌کنم. اما مطمئن هستم که این ارتباط ادامه خواهد داشت.»

مطالب مرتبط: برندگان جایزه 2022 Primetime Emmy
.

منبع Hollywoodlife

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =