فابین فرانکل و مت اسمیت قرار ملاقات مخفیانه با یکدیگر دارند

فابین فرانکل

House of the Dragon شباهت‌های زیادی با Game of Thrones داشت. به‌خصوص در مورد شخصیت‌ها و ویژگی‌های آنها. بسیاری از شخصیت های جدید و شگفت انگیز در طول دوران سلطنت تارگرین معرفی شدند. اما مانند بازی تاج و تخت، این بار تعداد کمی وجود داشتند که در نهایت از آنها متنفر خواهید شد. یکی از آنها کسی نیست جز سر کریستون کول با بازی فابین فرانکل. او از رینیرا متنفر شد. ظاهرا فابین فرانکل در زندگی واقعی نیز به میلی الکاک بازیگر Rhaenyra حسادت می‌کرد و طرفداران واکنش‌های جالبی نسبت به آن داشتند.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 جدای از رقابت‌های داخل سریال، بازیگران فصل اول House of the Dragon در پشت صحنه ارتباط خوبی با هم داشتند. یکی از دوستی های که در پشت صحنه سریال شکل گرفت بین مت اسمیت بازیگر دیمون تارگرین و فابین فرانکل شکل گرفت. در حالی که آنها در سریال برای ملکه های مختلف سوگند یاد کردند. در واقع، با نگاه کردن به عکس‌های آن ها شایعاتی مبنی بر این که این دو بازیگر در واقع با یکدیگر قرار ملاقات می‌کنند، شروع شد. و فرانکل باز هم چیزی گفته است که این شایعات را تشدید کرد.

فابین فرانکل

عشق فابین فرانکل به مت اسمیت

فابین فرانکل این بازیگر بریتانیایی اخیراً در کامیک کان استکهلم شرکت کرد و چیزی را فاش کرد که باعث می‌شود مردم تمایلات جنسی او را زیر سوال ببرند. ما دیدیم که کریستون کول از رینیرا حمایت نکرد. رینیرا باعث شد کریستون سوگند پاکدامنی خود را بشکند. شرافتش را لکه دار کرد و سپس پیشنهاد ازدواج با او را رد کرد. از آنجا به بعد، کریستون کاملاً ضد رینیرا شد و سوگند یاد کرد که در عوض از ملکه آلیسنت محافظت کند. اما شاید یک بوسه از طرف دیمون می توانست این موضوع را حل کند. فابین فرانکل اعتراف کرد که به میلی الکاک حسادت می‌کرد که مت اسمیت را می بوسد و نه او را! همین گفتگوها باعث شد که میم ها و ترول های زیادی در شبکه های اجتماعی ایجاد شود. حال باید دید این حر فها تنها تنها یک شایعه است یا اینکه حقیقت دارد.

فصل 2 House of the Dragon احتمالاً در سال 2024 منتشر شود.

منبع Fandomwire

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 18 =