جشن پیروزی پایان فصل تیم جرارد پیکه با شعارهای شکیرا شکیرا همراه شد

جشن پیروزی پایان فصل تیم جرارد پیکه

در حالی که جشن پیروزی پایان فصل تیم جرارد پیکه بازیکن بارسلونا در حال برگزاری بود. او سعی کرد در جشن سخنرانی کند اما هواداران مدام نام شکیرا را سر می دادند.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 در جشن پیروزی پایان فصل تیم جرارد پیکه ، بازیکنان دیگری مانند سرخیو آگوئرو، ایکر کاسیاس و غیره شرکت کردند. با این حال پیکه توسط هم تیمی سابق خود در اسپانیا، کاسیاس ترول شد. کاسیاس خواستار پخش آهنگ “واکا واکا” در این جشن شد. هواداران همچنین با شعار شکیرا نام ستاره پاپ کلمبیایی هنگام برخاستن پیکه روی صحنه او را مسخره کردند.

جشن پیروزی پایان فصل تیم جرارد پیکه

داستان از این قرار بود که پیکه برای یک سخنرانی کوتاه به روی‌ استیج رفت. اما جمعیت به او فرصت حرف‌ زدن ندادند و نام شکیرا را فریاد زدند. پیکه هم‌ در‌ جواب گفت: “ساکت باشید. من یک‌ قهرمانم اما شما چی، هیچی نیستید!”  این حرف جرارد حتی دوستانش را نیز ناراحت کرد و‌ به همین‌ دلیل کاسیاس از دی‌جی‌ خواست تا برای پیکه آهنگ Waka Waka از‌ شکیرا را پخش کند.

جرارد پیکه و شکیرا بیش از یک دهه با هم رابطه داشتند و حتی دو فرزند به نام‌های میلان و ساشا داشتند. آنها سال گذشته از هم جدا شدند و شکیرا از آن زمان به همراه فرزندانش به شهر میامی آمریکا نقل مکان کرد. دلیل این جدایی خیانت پیکه به شکیرا بود. در ادامه می توانید کلیپ های این مراسم را مشاهده نمایید.

منبع Sportskeeda

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + بیست =