برندگان جوایز 2022 British Independent Film

2022 British Independent Film

مراسم جوایز معتبر 2022 British Independent Film یکشنبه 4 دسامبر برگزار شد و Aftersun اثر شارلوت ولز برنده بزرگ این شب بود.

Aftersun داستان پدر و دختری را روایت می‌کند که در تعطیلات با هم هستند. این فیلم در مجموع برنده هفت جایزه از جمله بهترین فیلم مستقل بریتانیا و بهترین فیلمنامه شد. ولز همچنین جوایز بهترین کارگردانی را به خانه برد.

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 رزی مک ایون برنده بهترین اجرا و کری هیز بهترین اجرای مکمل برای کارشان در Blue Jean شدند. جورجیا اوکلی نویسنده و کارگردان، جایزه بهترین فیلمنامه‌نویس را برای فیلم Blue Jean دریافت کرد.

لیست کامل برندگان 2022 British Independent Film:

جایزه ریچارد هریس برای نقش برجسته یک بازیگر در فیلم بریتانیا

Samantha Morton

The Special Jury Prize

Open Door

بهترین فیلم مستقل بریتانیایی

AFTERSUN Charlotte Wells, Barry Jenkins, Mark Ceryak, Adele Romanski, Amy Jackson

BLUE JEAN Georgia Oakley, Hélène Sifre

GOOD LUCK TO YOU, LEO GRANDE Sophie Hyde, Katy Brand, Debbie Gray, Adrian Politowski

LIVING Oliver Hermanus, Kazuo Ishiguro, Stephen Woolley, Elizabeth Karlsen

THE WONDER Sebastián Lelio, Emma Donoghue, Alice Birch, Juliette Howell, Andrew Lowe, Tessa Ross, Ed Guiney

بهترین کارگردان با حمایت مالی اسکای سینما

OLIVER HERMANUS Living

SOPHIE HYDE Good Luck to You, Leo Grande

SEBASTIÁN LELIO The Wonder

GEORGIA OAKLEY Blue Jean

CHARLOTTE WELLS Aftersun

بهترین فیلمنامه

KATY BRAND Good Luck to You, Leo Grande

KAZUO ISHIGURO Living

SEBASTIÁN LELIO, ALICE BIRCH, EMMA DONOGHUE The Wonder

GEORGIA OAKLEY Blue Jean

CHARLOTTE WELLS Aftersun

بهترین بازیگر نقش اول

SALLY HAWKINS The Lost King

COSMO JARVIS It Is in Us All

EMMA MACKEY Emily

ROSY McEWEN Blue Jean

BILL NIGHY Living

FLORENCE PUGH The Wonder

EMILY WATSON God’s Creatures

HALA ZEIN Nezouh

بهترین بازیگر نقش مکمل

ZOEY DEUTCH The Outfit

AISLING FRANCIOSI God’s Creatures

LUCY HALLIDAY Blue Jean

KERRIE HAYES Blue Jean

ZAINAB JODA Our River… Our Sky

FATMA MOHAMED Flux Gourmet

PAUL MESCAL God’s Creatures

FIONN WHITEHEAD Emily

AIMEE LOU WOOD Living

بهترین بازیگر نقش اول مشترک

FRANKIE CORIO, PAUL MESCAL Aftersun

DARYL McCORMACK, EMMA THOMPSON Good Luck to You, Leo Grande

JESSIE BUCKLEY, RORY KINNEAR Men

TAMARA LAWRANCE, LETITIA WRIGHT The Silent Twin

بهترین گروه بازیگری

BLUE JEAN Ensemble including Rosy McEwen, Kerrie Hayes, Lucy Halliday, Lydia Page, Stacy

Abalogun, Farrah Cave, Amy Booth-Steel

EMILY Ensemble including Amelia Gething, Emma Mackey, Oliver Jackson-Cohen, Fionn Whitehead, Alexandra Dowling, Gemma Jones, Adrian Dunbar

FLUX GOURMET Ensemble including Makis Papadimitriou, Gwendoline Christie, Asa Butterfield, Fatma Mohamed, Ariane Labed, Richard Bremmer

OUR RIVER… OUR SKY Ensemble including Zainab Joda, Darina Al Joundi, Amed Hashimi, Mahmoud Abo Al Abbas, Basim Hajar, Labwa Arab, Meriam Abbas, Siham Mustafa

THE WONDER Ensemble including Kíla Lord Cassidy, Florence Pugh, Tom Burke, Toby Jones, Niamh Algar, Elaine Cassidy, Ciarán Hinds, Brían F. O’Byrne, Josie Walker

جایزه داگلاس هیکاکس(بهترین کارگردان) با حمایت مالی بی‌بی‌سی فیلم

ANDREW CUMMING The Origin

THOMAS HARDIMAN Medusa Deluxe

FRANCES O’CONNOR Emily

GEORGIA OAKLEY Blue Jean

CHARLOTTE WELLS Aftersun

بهترین تولید کننده نوظهور حمایت شده استودیو Pinewood و Shepperton

ALEKSANDRA BILIĆ, JENNIFER CORCORAN Nascondino [Hide & Seek]

PAUL KENNEDY Nightride [also produced by Jon Silk]

RUPERT MAJENDIE Brian and Charles

NADIRA MURRAY Winners [also produced by Paul Welsh]

HÉLÈNE SIFRE Blue Jean

بهترین بازیگر نوظهور حمایت شده توسط نتفلیکس

FRANKIE CORIO Aftersun

LEO LONG I Used to Be Famous

KÍLA LORD CASSIDY The Wonder

ROSY McEWEN Blue Jean

SAFIA OAKLEY-GREEN The Origin

بهترین فیلمنامه نویس

HANE CROWLEY God’s Creatures

DAVID EARL, CHRIS HAYWARD Brian and Charles

RUTH GREENBERG The Origin

GEORGIA OAKLEY Blue Jean

CHARLOTTE WELLS Aftersun

بهترین کارگردان و مستند

KATHRYN FERGUSON – Nothing Compares

VICTORIA FIORE Nascondino [Hide & Seek]

LEAH GORDON, EDDIE HUTTON MILLS Kanaval: A People’s History of Haiti in Six Chapters

JONO McLEOD My Old School

BECKY HUTNER Fashion Reimagined

بهترین مستند

MY CHILDHOOD, MY COUNTRY – 20 YEARS IN AFGHANISTAN Phil Grabsky, Shoaib Sharifi, Amanda Wilkie

MY OLD SCHOOL Jono McLeod, John Archer, Olivia Lichtenstein

NASCONDINO [HIDE & SEEK] Victoria Fiore, Jennifer Corcoran, Aleksandra Bilić

NOTHING COMPARES Kathryn Ferguson, Eleanor Emptage, Michael Mallie

YOUNG PLATO Neasa Ní Chianáin, Declan McGrath, David Rane

بهترین فیلم کوتاه بریتانیایی 

A FOX IN THE NIGHT Keeran Anwar Blessie, Benjamin Jacob Smith

HONESTY Roxy Rezvany, Emily Renée, Elly Camisa

SANDSTORM Seemab Gul, Abid Aziz Merchant

SCALE Joseph Pierce, Hélène Mitjavile

TOO ROUGH Sean Lìonadh, Ross McKenzie, Alfredo Covell

بهترین فیلم مستقل بین الملل

ALL THE BEAUTY AND THE BLOODSHED Laura Poitras, Howard Gertler, John Lyons, Nan Goldin, Yoni Golijov,

CLOSE Lukas Dhont, Angelo Tijssens, Michiel Dhont, Dirk Impens

DECISION TO LEAVE Park Chan-wook, Chung Seo-Kyung

EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE Daniel Kwan, Daniel Scheinert, Jonathan Wang, Joe Russo, Anthony Russo, Mike Larocca

THE WORST PERSON IN THE WORLD Joachim Trier, Eskil Vogt, Andrea Berentsen Ottmar, Thomas Robsahm

بهترین بازیگر

SHAHEEN BAIG Blue Jean

LEILA BERTRAND Our River… Our Sky

KHARMEL COCHRANE The Silent Twins

KAHLEEN CRAWFORD Living

LUCY PARDEE Aftersun

بهترین فیلمبرداری

ALFREDO DE JUAN Nascondino [Hide & Seek]

ROB HARDY Men J

OEL HONEYWELL Kanaval: A People’s History of Haiti in Six Chapters

GREGORY OKE Aftersun

ARI WEGNER The Wonder

بهترین طراح لباس

JENNY BEAVAN Mrs. Harris Goes to Paris

SAFFRON CULLANE Flux Gourmet (with

Gwendoline Christie’s costumes by Giles Deacon)

ODILE DICKS-MIREAUX The Wonder

FRANK GALLACHER Aftersun

SANDY POWELL Living

بهترین ادیت

JOANNA CRICKMAY Elizabeth: A Portrait in Parts

IZABELLA CURRY Blue Jean

MÁTYÁS FEKETE Flux Gourmet

MICK MAHON Nothing Compares

 BLAIR McCLENDON -Aftersun

بهترین موسیقی اورجینال

DANNY BENSI, SAUNDER JURRIAANS God’s Creatures

OLIVER COATES Aftersun

MATTHEW HERBERT The Wonder

ADAM JANOTA BZOWSKI The Origin

BEN SALISBURY, GEOFF BARROW Men

بهترین گریم و آرایش مو

OYA AYGÖR, MURAT ÇAĞIN Aftersun

MORNA FERGUSON, LORRI ANN KING The Wonder

SIOBHAN HARPER-RYAN Flux Gourmet

NIAMH MORRISON The Origin

EUGENE SOULEIMAN, SCARLETT O’CONNELL Medusa Deluxe

بهترین افکت

CHRIS MARSHALL The Feast

DAVID SIMPSON Men

AHMED YOUSRY Nezouh

بهترین ناظر موسیقی

LUCY BRIGHT Aftersun

PHIL CANNING The Phantom of the Open

RUPERT HOLLIER Living

بهترین صدا برداری

TIM HARRISON, RAOUL BRAND

CASSANDRA RUTLEDGE Flux Gourmet

GLENN FREEMANTLE, BEN BARKER, GILLIAN DODDERS, HOWARD BARGROFF, MITCH LOW Men

JOVAN AJDER, İSMAIL ALACAN, RUBEN AGUIRRE BARBA, VIJAY RATHINAM Aftersun

HUGH FOX, BEN BAIRD The Wonder

DOM CORBISIERO, DAI SHELL The Feast

بهترین طراحی تولید

FLETCHER JARVIS Flux Gourmet

GRANT MONTGOMERY The Wonder

HELEN SCOTT Living

BILLUR TURAN Aftersun

GARY WILLIAMSON Medusa Deluxe

منبع Whynow

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + چهارده =