اولین حضور زک افرون بر فرش قرمز TIFF پس از جراحی

زک افرون پس از مدت ها بر روی فرش قرمز یک فستیوال فیلم ظاهر شد و در مورد شایعات مبنی بر جراحی زیبایی اش صحبت کرد:" فکم خورد شده بود و آن را جراحی کردم"

زک افرون برای اولین بار بعد از صحبت در مورد شایعات جراحی پلاستیک، روی فرش قرمز ظاهر شد.
این بازیگر 34 ساله روز سه‌شنبه با کت و شلوار چکمه‌ای خاکستری تیره همراه با پیراهن یقه‌دار مشکی روی فرش قرمز جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو حاضر شد.

بازیگر “High School Musical” ظاهرش را با کفش‌های مشکی براق آکسفورد، یک حلقه فلزی تیره، ساعت نقره‌ای و موهایی که مدل طبیعی و راحتی داشت، ترکیب کرده بود.


افرون در TIFF برای فیلم کمدی اکشن بیوگرافی پیش روی خود، “The Greatest Beer Run Ever” ظاهر شد. او نقش یک کهنه سرباز نیروی دریایی ایالات متحده که در نوامبر 1967 که در اوج جنگ به ویتنام رفت را بازی میکند.

حضور زک افرون بر فرش قرمز فستیوال TIFF توجهات زیادی را جلب کرد


در یکی از تازه ترین اخبار هالیوود این اولین حضور عمومی ستاره “The Neighbors” و “The Greatest Showman” پس از صحبت هایش در مورد شایعات جراحی زیبایی اش بود .

در مصاحبه ای با Men’s Health، افرون در مورد برخی از سختی های پس از “Baywatch” صحبت کرد، و گفت چرا ممکن است ساختار صورتش متفاوت به نظر برسد.
افرون که اصالتا اهل کالیفرنیاست فاش کرد که حدود چهار سال پیش، در طول یک سال و نیم، ACL خود را پاره کرد، شانه‌اش در رفت، مچ دستش شکست و کمرش تاب برداشته.

او در حالی که با جوراب پوشیده در خانه اش می دویده، لیز خورده و باعث شده در یک فواره گرانیتی بیفتد که باعش شد فکش خورد و او را بی هوش کند و استخوان چانه اش را “از صورتش آویزان کرد”.

زک افرون
هواداران از دیدن او همزمان هم خوشحال و هم شوکه شدند

مطالب مرتبط: علت افسردگی زک افرون چه بود؟


پس از آن جراحت، او توضیح داد که ماهیچه‌های فک او – که به جویدن کمک می‌کنند – باید ترمیم شوند. افرون در حالی که با متخصصین و فیزیوتراپ ها کار میکرده در استرالیا دوره نقاهت رو گذرانده.


او گفت: “ماسترها (عضلاتی که به جویدن کمک میکنند) فقط رشد کردند.” “آنها واقعاً، واقعاً بزرگ شده اند.”


گمانه زنی های در مورد جراحی پلاستیک افرون اولین بار در آوریل 2021، پس از اینکه افرون در ویدیویی در تبلیغ ویژه روز زمین با بیل نای ظاهر شد، شروع شد.

در آن زمان، بسیاری از مردم – از جمله مادر افرون – از اینکه آیا او جراحی زیبایی انجام داده است، شروع به سوال پرسیدن کردند و برخی به این گفتگوی همه گیر لقب “فک دروازه” دادند.


علیرغم گفتگوهای آنلاین، فضای مجازی چیزی است که افرون می گوید از آن اجتناب می کند، چیزی که او از زمانی که در ۱۷ سالگی به یک ستاره در حال ظهور تبدیل شد، در حال تمرین کردن است.
افرون همچنین فاش کرد که با آگورافوبیا، یک اختلال اضطرابی که شامل ترس از رفتن به فضاهای شلوغ یا گاهی اوقات ترک خانه است، دست به گریبان است.

زک افرون
افرون تاکنون بیشتر نقش های کمدی و رومنس بازی کرده است


ستاره “17Again “و “Hair Spray” خاطرنشان کرد: من فقط بیرون نمی روم. “تعداد زیادی آدم در یک مکان، باعث میشه آگورافوبیای من فعال بشه.”
با این حال، این بازیگر یک راز را به اشتراک گذاشت که او را به عنوان یکی از ستاره های برتر هالیوود حفظ کرده است.
او گفت: “اگر برای چیزی که دیگران در موردم فکر می‌کنند تا اون اندازه ای که فکر میکنند ممکنه اهمیت بدم، ارزش قائل بودم، دیگه نمیتونستم اینکار رو انجام بدم”

منبع: Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + سه =