دوآ لیپا اجرا در جام جهانی 2022 قطر را تکذیب کرد

جام جهانی 2022

دوآ لیپا در رسانه های اجتماعی اجرا در جام جهانی 2022 را که قرار است از 20 نوامبر در کشور میزبان قطر آغاز شود، تکذیب کرد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 شایعه شده بود که Dua Lipa قرار بود در مراسم افتتاحیه اجرا کند. اما به گفته لیپا هرگز چنین اتفاقی نخواهد افتاد. لیپا در بیانیه ای که در اینستاگرامش منتشر کرد گفت: در حال حاضر گمانه زنی های زیادی مبنی بر اجرای من در مراسم افتتاحیه جام جهانی در قطر وجود دارد. من هیچ اجرایی در این کشور نخواهم داشت و از دور انگلیس را تشویق خواهم کرد.”

دوآ گفت: من مشتاقانه منتظر دیدار قطر هستم. زمانی که قطر به تمام تعهدات حقوق بشر خود در زمان کسب حق میزبانی جام جهانی عمل کرده باشد.

جام جهانی 2022

قطر و برگزارکنندگان جام جهانی با انتقادهای مداوم در رابطه با مرگ کارگران مهاجر در ایجاد استادیوم ها و دیدگاه این کشور در مورد همجنس گرایی، که در قطر غیرقانونی است مواجه شده اند.

گرت ساوتگیت سرمربی تیم ملی انگلیس قول داده است که بازیکنانش در طول مسابقات درباره نقض حقوق بشر صحبت کنند. ما همیشه در مورد مسائلی که فکر می‌کنیم باید درباره آن‌ها صحبت کنیم، وظیفه خود را انجام داده ایم. به ‌ویژه مواردی که احساس می‌کنیم می‌توانیم روی آن موضوع تأثیرگذار باشیم.»

این در حالی است که جو لایست کمدین از دیوید بکام خواسته است تا به همکاری خود در جام جهانی آینده پایان دهد. لایست از بکام به خاطر قرارداد اسپانسری 10 میلیون پوندی اش با قطر انتقاد کرد.

اوایل این ماه، تایید شد که گروه BTS در مراسم افتتاحیه جام جهانی 2022 در قطر اجرا خواهد کرد.

منبع NME

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 7 =