تریلر فیلم 2023 Plane با بازی جرارد باتلر

تریلر فیلم 2023 Plane

تریلر فیلم Plane منتشر شد. هواپیما یک فیلم اکشن و هیجان انگیز آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی ژان فرانسوا ریشت بر اساس فیلمنامه ای از چارلز کامینگ و جی پی دیویس است. جرارد باتلر، مایک کولتر، یوسون آن و تونی گلدوین بازیگران این فیلم هستند. خلاصه داستان حول محور خلبانی (باتلر) است که با یک زندانی (کولتر) متحد می شود تا مسافرانش را از منطقه متخاصمی که برای فرود اضطراری در آن فرود آمده اند نجات دهد.

داستان این فیلم در سال 2016 مطرح شد. در سال 2019 توسط Lionsgate خریداری شد. در سال 2020 به استودیو Solstice فروخته شد. پس از آن هنگامی که در سال ۲۰۲۰ همه گیری ویروس کرونا رخ دا.د و همه پروژه ها به حالت تعویق در آمدند، لاینزگیت که قصد نداشت یک ریسک ۵۰ میلیون دلاری بکند. حقوق این فیلم را به کمپانی «سولستس استودیوز» فروخت. هرچند که کمپانی لاینزگیت در سال ۲۰۲۱ باز حقوق این فیلم را به دست آورد و این فیلم را تولید کرد. این فیلم در پورتوریکو فیلمبرداری شد.

این فیلم در سایت «راتن تومیتوز» که نقد منتقدین حرفه را جمع آوری می کند. توسط ۱۲۹ منتقد نقد شده است و موفق به دریافت امتیاز ۶ از ۱۰ شده است.

Plane در 13 ژانویه 2023 در ایالات متحده اکران شد. این فیلم عموماً نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد و 26 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت.

تریلر فیلم Plane :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =