تریلر فیلم 2023 Ordinary Angels با بازی هیلاری سوانک

تریلر فیلم 2023 Ordinary Angels

تریلر فیلم 2023 Ordinary Angels منتشر شد. این فیلم درام از Lionsgate به کارگردانی Jon Gunn و نویسندگی Meg Tilly و Kelly Fremon Craig ساخته شده است.

گان بیشتر به خاطر کارهایش در دنیای فیلم های مستقل شناخته می شود. برخی از فیلم‌های قبلی که او کارگردانی کرده است، هفته با بازی مایک ووگل، فیلم American Underdog با بازی زکری لی وای بوده است.

سوانک در فیلم پسران گریه نمی‌کنند اثر کیمبرلی پیرس به شهرت رسید. اگرچه او پیش از آن نقش‌های متعددی داشت. سوانک همچنین به خاطر بازی در فیلم «دختر میلیون دلاری» کلینت ایستوود شناخته می شود که مانند پسران گریه نمی کنند، جایزه اسکار بهترین بازیگر زن را برای او به ارمغان آورد.

 

داستان فیلم

فرشته‌های معمولی بر اساس یک داستان واقعی قابل توجه، بر شارون استیو (هیلاری سوانک) تمرکز دارد. یک آرایشگر خشن اما درگیر در شهر کوچک کنتاکی که با ملاقات با اد اشمیت (آلن ریچسون)، بیوه‌ای که سخت کار می‌کند، حس جدیدی از هدف پیدا می‌کند. شارون در حالی که کوچکترین دخترش در انتظار پیوند کبد است. قصد دارد به خانواده کمک کند و برای انجام این کار کوه ها را جابجا خواهد کرد. آنچه در این رابطه آشکار می شود. داستان الهام بخش ایمان، معجزات روزمره و فرشتگان معمولی است.

این فیلم قرار است در پاییز 2023 منتشر شود.

تریلر فیلم 2023 Ordinary Angels :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =