کریستوفر نولان ساخت فیلم جیمز باند را تکذیب کرد

کریستوفر نولان ساخت فیلم جیمز باند

شایعاتی منتشر شده که گفته می شد کریستوفر نولان ساخت فیلم جیمز باند را شروع کرده است. اما کریستوفر نولان می‌گوید که فیلم جیمز باند را به‌عنوان پروژه بعدی‌اش انتخاب نکرده است.

کارگردان این گمانه زنی را که ممکن است پس از موفقیت پرفروش درام دوره تابستانی خود اوپنهایمر به سمت فرنچایز 007 بچرخد، کنار گذاشت.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 کریستوفر نولان ساخت فیلم جیمز باند را تکذیب کرد و گفت: «نه متأسفانه خیر، هیچ حقیقتی در مورد این شایعات وجود ندارد.»

طرفداران نولان پس از اینکه چندین سایت سرگرمی در ماه اکتبر گزارش دادند که نولان در حال مذاکره برای کارگردانی «دو یا سه» فیلم برای این فرنچایز است. و «اصولاً» تصمیم دارد فیلم‌هایی بسازد که باند را مجدداً وارد فاز موفقیت نماید، وارد جنون شدند.

کریستوفر نولان ساخت فیلم جیمز باند

نولان در ماه جولای گفت: «تأثیر آن فیلم‌ها در فیلم‌شناسی من به طرز شرم‌آوری آشکار است. و بنابراین هیچ تلاشی برای فرار از آن وجود ندارد. من عاشق فیلم ها هستم. می دانید انجام این کار یک امتیاز شگفت انگیز خواهد بود. این باید لحظه مناسبی در زندگی خلاقانه شما باشد که در آن بتوانید آنچه را که می خواهید بیان کنید.»

بسیاری از آهنگ های فیلم های نولان، به ویژه Tenet و Inception، حال و هوای Bond-ian داشتند.

نولان به طور مشخص در مورد پروژه بعدی خود که پس از اوپنهایمر ساخته می شود ساکت است. در حالی که تهیه کنندگان باند به دنبال ستاره جدیدی برای جایگزینی دنیل کریگ هستند. کریگ در سال 2021 بازی خود را در نقش باند در فیلم «زمانی برای مردن نیست» به پایان رساند. اما همچنان از جیمز باند جدید نیز خبری منتشر نشده است.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =