میلی بابی براون؛ دوست دارم نقش بریتنی اسپیرز را بازی کنم

بریتنی اسپیرز

اندکی پس از اینکه میلی بابی براون ستاره «چیزهای عجیب» آرزوی خود را برای بازی در نقش اسپیرز در فیلمی درباره زندگی پرفراز و نشیب این خواننده به اشتراک گذاشت. ستاره پاپ بریتنی اسپیرز در اینستاگرام پست گذاشت.

بریتنی گفت: من در مورد افرادی می شنوم که می خواهند در مورد زندگی من فیلم بسازند. عزیزم من نمرده ام !!! اسپیرز در قسمتی از اینستاگرام عکسی از یک در چوبی را به اشتراک گذاشت. و گفت حدس می زنم خانواده من اکنون درهای خانه خود را قفل کنند!!! در هر صورت من فقط می خواهم سلام کنم و این عکس این در شگفت انگیز را به اشتراک بگذارم! این هفته خیلی پست گذاشتم…خجالت میکشم!!! روز خوبی داشته باشید!!!”

بریتنی اسپیرز

براون گفت: «من می‌خواهم نقش یک شخص واقعی را بازی کنم و فکر می‌کنم برای من بازی در نقش بریتنی اسپیرز بهترین گزینه باشد. «فکر می‌کنم خیلی جالب باشد که داستان زندگی او را بازی کنم. من چندان شناختی از بریتنی ندارم. اما وقتی به عکس‌ها و مصاحبه های او نگاه می‌کنم، احساس می‌کنم می‌توانم داستان او را به شیوه‌ای درست بیان کنم.»

کارنامه کاری میلی

اسپیرز برنده جایزه گرمی در 11 سالگی در “کلاب میکی ماوس جدید” شد. به طور مشابه، براون در سن 9 سالگی به عنوان ستاره مهمان در سریال “روزی روزگاری در سرزمین عجایب” بازیگری را آغاز کرد و سپس برای بازی در “کلاب میکی ماوس” بازی کرد. «چیزهای عجیب» را در سن 12 سالگی بازی کرد.

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 براون قبلاً در مورد اینکه به او گفته شده بود که او آنقدر “بالغ” است که نمی تواند به عنوان یک بازیگر کودک به ایفای نقش بپردازد گفت: «من همیشه می‌دانستم که بالغ هستم. اما شنیدن این حرف برای من سخت بود. زیرا به من گفتند که با این وضعیت نمی توانم در این صنعت موفق شوم. من واقعاً از این موضوع ناراحت شدم.»

بریتنی اسپیرز

براون ادامه داد: «حتی به عنوان یک فرد جوان، همیشه احساس می‌کردم که به هیچ جا تعلق ندارم. همچنین کمی با تنهایی دست و پنجه نرم می‌کنم. من همیشه در یک اتاق شلوغ احساس تنهایی می کنم، مثل اینکه در نوع خود بی‌نظیر هستم. انگار هیچکس واقعاً مرا درک نمی کند. بنابراین من دوست دارم  شخصیت هایی را بازی کنم که مردم به سادگی با آنها ارتباط برقرار می کنند. زیرا احساس می کنم هیچکس نمی تواند با میلی ارتباط برقرار کند.”

منبع Indiewire

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =