کمک مالی استیون اسپیلبرگ و همسرش به آسیب دیدگان اعتصاب هالیوود

کمک مالی استیون اسپیلبرگ

از زمان شروع اعتصابات هالیوود در ماه مه، کمک مالی استیون اسپیلبرگ و کیت کپشاو به مبلغ یک میلیون و 500 هزار دلار صورت گرفته است. این مبلغ  به نویسندگان، بازیگران و سایر کارکنان صنعت که تحت تأثیر منفی اعتصابات WGA و SAG-AFTRA قرار گرفته اند، اهدا شده است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 کمک مالی استیون اسپیلبرگ و همسرش به صندوق انجمن سرگرمی و همچنین برنامه کمک‌های مالی اضطراری بنیاد SAG-AFTRA پرداخت شده است. تا از این طریق به دست افرادی که نیاز دارند برسد.

ECF که قبلاً به عنوان صندوق بازیگران شناخته می شد. در بیانیه ای گفت: “به لطف کمک استیون اسپیلبرگ و همسرش کیت کپشاو همراه با کمک کنندگان سخاوتمند متعدد دیگر، این صندوق به کارگران فیلم و تلویزیون که در شرایط اضطراری مالی قرار دارند کمک می کند. کمک برای پوشش مخارج اولیه زندگی (اجاره، خواربار، بیمه درمانی، قبوض پزشکی و غیره)، حمایت از سلامت روان و موارد دیگر.»

کمک مالی استیون اسپیلبرگ

درخواست های بنیاد SAG-AFTRA

بنیاد SAG-AFTRA گزارش می دهد که از زمان شروع توقف کار، آنها هر روز تا 100 درخواست برای کمک مالی را بررسی کرده اند. که به پرداخت اجاره و وام مسکن، غذا و نیازهای پزشکی اختصاص دارد.

آن‌ها در بیانیه‌ای افزودند: «این کمک مالی قابل توجه از سوی کیت کپشاو و استیون اسپیلبرگ به برنامه کمک‌های مالی اضطراری بنیاد نه تنها به برآورده کردن تقاضای فعلی و عظیم برای کمک مالی کمک می‌کند. بلکه به حمایت از جامعه SAG-AFTRA ادامه خواهد داد. برای سال‌های آینده با مشکلات و چالش‌های مالی طولانی‌مدت مواجه شده است.»

اسپیلبرگ و کپشاو آخرین کسانی هستند که کمک های مالی زیادی به کارگران اعتصابی می کنند. شوندا رایمز، ست مک فارلین، مریل استریپ، مت دیمون، اپرا وینفری و جورج کلونی تنها برخی از ستاره‌های قبلی فهرست A هستند. که از زمان شروع اعتصابات در ماه می، به جمع‌آوری پول برای نویسندگان و بازیگران کمک کرده‌اند.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 7 =