تریلر فصل دوم Loki با هنرنمایی تام هیدلستون

تریلر فصل دوم Loki با هنرنمایی تام هیدلستون محصول دیزنی پلاس منتشر شد.

در این تریلر، هیدلستون نقش اصلی خود را به عنوان خدای شیطان بازی می‌کند. این مجموعه پس از رویدادهای «انتقام‌جویان: پایان بازی» اتفاق می‌افتد. این مجموعه همچنان داستان ضدقهرمان را دنبال می‌کند. زیرا او با مقاماتمتغیر زمان، برای ردیابی گونه‌های ابرقهرمانی که هرج و مرج را در جدول‌های زمانی مختلف جهان چندگانه ایجاد می‌کنند، کار می‌کند.

ویلسون دوباره نقش موبیوس را بازی می‌کند. اگرچه قوس شخصیتی او در فصل 2 با توجه به از دست دادن. برخی از حافظه‌اش در پایان فصل یک، تغییری شدید پیدا می‌کند. زمانی که فصل 1 به پایان رسید. هیدلستون در واقعیتی گیر کرد که پس از مرگ او که باقی می‌ماند (با بازی جاناتان میجرز) دنیای چندگانه را ویران کرد.

بازیگران جدید سریال Loki

تریلر فصل دوم Loki

دیگر بازیگران بازگشته عبارتند از: یوجین کوردرو، گوگو امباتا راو، سوفیا دی مارتینو، تارا استرانگ، رافائل کاسال و غیره. هوی کوان بازیگر جدید سریال است. کوان اخیراً برای نقش برنده اسکار در نقش ویموند. در «همه چیز همه‌جا همه‌جا در یک زمان» شناخته میشود. او نقش یک شخصیت نامعلوم را بازی می کند، اگرچه تریلر جدید تایید می کند که او برای مقامات متغیر زمان کار می کند. یکی دیگر از چهره های تازه این سریال کیت دیکی بازیگر سریال Game of Thrones است که قرار است در نقش یک شخصیت شرور ظاهر شود.

«Loki» فصل 2 شامل شش قسمت خواهد بود که توسطاریک مارتین نوشته شده است. و مایکل والدرون همچنان به عنوان خالق سریال را هدایت میکند. هیدلستون، والدرون، ویکتوریا آلونسو، لوئیس دیسپوزیتو و کوین فایگه نیز به عنوان تهیه کنندگان اجرایی برای فصل دوم بازگشته اند.

فصل 2 «Loki» از 6 اکتبر برای پخش در دیزنی پلاس در دسترس خواهد بود. تریلر فصل دوم Loki زیر را تماشا کنید.

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 12 =