همکاری مگان فاکس و میکله مورونه در یک فیلم علمی تخیلی

همکاری مگان فاکس و میکله مورونه

مگان فاکس خود را برای بازی در فیلم بعدی آماده کرده است. او قرار است در کنار میکله مورونه در “Subservience” بازی کند. این فیلم علمی تخیلی درباره یک ربات خدمتکار است که هوش مصنوعی او را تبدیل به سلاح مرگبار می کند.

این خبر ابتدا توسط ددلاین گزارش شد که جزئیاتی از فیلم را منتشر کرد. کارگردان این فیلم اس. کی. دیل است که پیش از این فیلم “Till Death ” را با بازی مگان فاکس کارگردانی کرده است.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 “Subservience” قرار است از 7 ژانویه تولید خود را آغاز کند. فاکس نقش یک ربات خدمتکار را بازی می کند که توسط یک پدر مجرد (مورونه) برای کمک به مراقبت از خانه و خانواده اش استخدام شده است. این ربات کم کم به آگاهی کامل دست پیدا می کند و به تنهایی می تواند تصمیم گیری کند. در اینجا اوضاع بد می شود و هوش مصنوعی این ربات تبدیل به یک سلاح مرگبار می شود.

همکاری مگان فاکس و میکله مورونه

همکاری مگان فاکس و میکله مورونه

همکاری مگان فاکس و میکله مورونه در این فیلم یک انتخاب عالی و بی نظیر است. مگان به عنوان یک ربات داستان هشداردهنده‌ای از هوش مصنوعی و خطرات آن را بازگو می کند. با اضافه شدن میکله لایه دیگری از فیلم تکمیل می شود که می تواند هیجان طرفداران را برای دیدن این فیلم بیشتر کند.

فاکس بازیگری است که نیازی به معرفی زیادی ندارد و در فیلم‌های پرفروش به ایفای نقش پرداخته است. مورونه نیز نامی است که باید به آن توجه کرد. این بازیگر ایتالیایی در فیلم های «365» بازی کرد. یک سه گانه هیجان انگیز عاشقانه و اروتیک که به یکی از بزرگترین موفقیت های نتفلیکس تبدیل شد.

منبع Hola

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =