باکس آفیس: فیلم The Exorcist در صدر؛PAW Patrol به 100 میلیون دلار نزدیک شد

فیلم The Exorcist

فیلم The Exorcist از یونیورسال/بلومهاوس به طور کامل مخاطبان خارج از کشور را جذب نکرد و اولین باکس آفیس بین المللی 17.9 میلیون دلاری را با قیمت 45.1 میلیون دلار در سطح جهانی به دست آورد. راه‌اندازی فیلم The Exorcist با درجه R به کارگردانی دیوید گوردون گرین شاهد بودیم که برخی از 52 بازار راه‌اندازی آن رتبه اول را به خود اختصاص دادند. در حالی که فیلم The Exorcist در موارد مشابه بالاتر از M3GAN، Evil Dead Rise، Scream VI و Smile است. برای اطلاع از آمار دقیق فروش فیلم ها به بخش باکس آفیس مووی ۲۱ سر بزنید.

در خارج از کشور فیلمهای ترسناک ماوراء طبیعی در آمریکای لاتین بیشترین طرفدار را دارد. و مکزیک در این جلسه برای The Exorcist: Believer نقش اول را برعهده داشت. و با فروش 4 میلیون دلار در رتبه اول برای دومین شروع برتر یک فیلم Blumhouse پس از همه گیری تبدیل شد.

فیلم The Exorcist

جایگاه دوم

پس از کسب جایگاه دوم PAW Patrol: The Mighty Movie با 14 میلیون دلار دیگر از 57 بازار خارج از کشور فروش ان 47 درصد کاهش یافت و تا یکشنبه 87.1 میلیون دلار در مجموع فروش جهانی داشت.

«PAW Patrol: The Mighty Movie»، جدیدترین فیلم این مجموعه محبوب، باعث می‌شود که توله‌های پاترول پس از برخورد شهاب‌سنگ به شهر ماجراجویانه، قدرت‌های فوق‌العاده‌ای به دست آورند. با این حال زمانی که هامدینگر و یک دانشمند دیوانه قدرت های آنها را می دزدند و خود را به ابرشرور تبدیل می کنند، اوضاع بدتر می شود. هنگامی که تیم برای نجات شهر وارد عمل می شود. اسکای به زودی متوجه می شود که حتی کوچکترین توله سگ نیز می تواند بزرگترین تفاوت را ایجاد کند.

فیلم The Exorcist

جایگاه سوم و چهارم

Saw X در دومین آخر هفته خود در جایگاه سوم قرار گرفت. “Saw X” با 8.15 میلیون دلار در این جایگاه قرار گرفت که 55 درصد کاهش نسبت به اولین نمایش خود داشت. پس از 10 روز اکران دهمین فیلم “اره” 32.5 میلیون دلار فروش کرد. این فیلم فقط 13 میلیون دلار هزینه داشت. بنابراین تا پایان نمایش آن برای حامیانش بسیار سودآور خواهد بود.

در جایگاه چهارم The Creator  را داریم که با فروش حدود 11 میلیون دلار این هفته را به پایان رساند. « Creator  » به کارگردانی گرت ادواردز و با بازی جان دیوید واشنگتن در نقش رهبر جنگ بین انسان ها و هوش مصنوعی در دومین آخر هفته اکران خود با ۶.۱ میلیون دلار به رتبه چهارم سقوط کرد. تاکنون، این فیلم علمی-تخیلی 24.9 میلیون دلار در داخل کشور و 61.8 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروش داشته است. که چندان هم دیدنی نیست. زیرا دیزنی و نیو ریجنسی قبل از بازاریابی 80 میلیون دلار برای تولید فیلم خرج کردند.

فیلم The Exorcist

جایگاه پنجم تا هفتم

جایگاه پنجم به « The Blind» تعلق گرفت. فیلمی مبتنی بر اعتقادات درباره ستاره «سلسله اردک» با 3.5 میلیون دلار از 1312 سینما. Fathom Events این فیلم را منتشر کرد که تا به امروز 10.9 میلیون دلار فروش داشته است.

A Haunting in Venice در پنجمین آخر هفته اکران خود حدود 3 میلیون فروش داخلی داشت و با مجموعه فروش 36 میلیون دلار  در جایگاه ششم قرار گرفت.

The Nun II از برادران وارنر/نیو لاین با افت 50 درصدی، 6.7 میلیون دلار به دست آورد و در جایگاه هفتم قرار گرفت. قیمت جهانی در حال حاضر 167.6 میلیون دلار برای 248.7 میلیون دلار است. این فیلم در ژاپن در 13 اکتبر اکران می شود.

فیلم The Exorcist

فیلم Jawan

فیلم Jawan با بازی شاهرخ خان به قیمت جهانی 136.5 میلیون دلاری صعود کرد. Red Chillies Entertainment گزارش داد که این اولین فیلم هندی است که از مرز 1100 کرور در سراسر جهان عبور کرده است. در چین تعطیلات ملی با گزارش مائویان به پایان رسید که مجموع باکس آفیس طی دوره 29 سپتامبر تا 6 اکتبر به 2.734 میلیارد یوان (376.7 میلیون دلار) رسید.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 12 =