برادران جوناس در پیاده رو مشاهیر هالیوود ستاره دار شدند!

برادران جوناس رسما در پیاده روی مشاهیر خیابان هالیوود صاحب ستاره شدند.داغ ترین اخبار هالیوود را در مووی 21 بخوانید…
روز دوشنبه نیک، جو و کوین جوناس در طی مراسمی در بلوار هالیوود شرکت کردند. جایی که دستاورد های دوران کاری اونها به عنوان موزیسین جشن گرفته شد. ستاره اونها در بخش مربوط به ستارگان ضبط آهنگ واقف شده است.
نیک، جو و کوین هر کدام میکروفون را گرفتند و به نوبت از خانواده شان، دوستانشان و هوادارانشان به خاطر موفقیت شان در طول این سالها تشکر کردند. برادران جوناس همچنین از این موقعیت استفاده کردند تا از همسران شان، پریانکا چوپرا جوناس، سوفی ترنر و دنیله جوناس تشکر کنند که اونها رو در این رسیدن به اهداف شون حمایت کردند.


کوین جوناس گفت:”همسر زیبام، دنیله. خیلی دوستت دارم. بدون تو نمیتونستم موفق بشم. حمایت تو طی 15 سال گذشته، تو تمام بالا پایینی راه رو دیدی. به خاطر همه چی ممنونم.”
بعد به فرزندانش اشاره کرد و گفت:” آلنا، ولنتینا، این لحظه واقعا باحاله، مگه نه؟ واقعا باحاله. ولی شما دوتا درخشان ترین ستاره های منید.”
نفر بعدی جو جوناس بود که میکروفون رو گرفت و از ترنر تشکر کرد و اون رو “شریک جرم” صدا زد. اون از این فرصت هم استفاده کرد تا از دو فرزندش در خانه تشکر کنه. جو جوناس گفت:”بابا به اندازه رفت و برگشت به ماه دوستون داره.”
نیک جوناس هم از حمایت همسرش پریانکا چوپرا جوناس در طول این سالها تشکر کرد:”تو هم آرامشی و هم آشوب، اون صخره ی محکم توی طوفانی و من عاشق اینم که باهات ازدواج کردم. بهترین هدیه ی دنیاست. عاشق اینم که با تو پدر و مادر هستیم.”
نیک جوناس و پریانکا دخترشون رو هم به مراسم آورده بودند.
جوانترین عضو برادران جوناس سخنرانی اش رو با گفتن”مالتی ماری، نمیتونم واسه اینکه 15 سال دیگه برگردم اینجا و جلوی دوستات خجالت زده ات کنم صبر کنم.” تموم کرد.

آغاز راه برادران جوناس چگونه بود؟


برادران جوناس چیزی نزدیک با دو دهه است که در صنعت موسیقی مشغول به ساختن موسیقی هستند. اونها گروهشون رو در سال 2005 شروع کردند و با آلبوم It’s About Time در سال 2006 به شهرت رسیدند. اونها البوم های Jonas Brothers در سال 2007 و A Little Bit Longer در سال 2008 منتشر کردند.
اونها همچین سریالی در چنل دیزنی با اسم خودشون “Jonas” درسال 2009 داشتند و ‌در فیلم های Camp Rock نقش اصلی بودند.بعد از آلبوم Lines, Vines and Trying Times در سال 2009 برادران جوناس هر کدام به دنبال پروژه های شخصی خود رفتند تا راه خودشان را دنبال کنند.


نیک جوناس آلبوم خودش را به اسم Nick Jonas در سال 2014 منتشر کرد. آهنگ Jealous آن سه گواهی پلاتینتیوم دریافت کرد. دو سال بعد، او آلبوم Last Year Was Complicated را منتشر کرد که شامل آهنگ هیت Close بود.
جو جوناس به گروه DNCE ملحق شد که آهنگ Cake by the Ocean تبدیل به یکی از آهنگ های هیت سال 2016 شد.

بازگشت گروه برادران جوناس و تبدیل شدن به ستاره های هالیوود


بعد از یک وقفه ی شش ساله، گروه برادران جوناس با آهنگ Sucker در سال 2019 شروع به کار کردند. این آهنگ هم سه گواهی پلاتینیوم دریافت کرد. قبل از منتشر کردن آلبوم شان به اسم Happiness Begins گروه یک فیلم اورجینال به اسم Chasing Happiness منتشر کردند که مستندی درباره ی اوج و بازگشت اونها به موسیقی بود. آلبوم Happiness Begins جوایز زیادی برنده شد، از جمله یک جایزه بیلبورد برای بهترین گروه و آهنگ رادیویی برتر برای Sucker.


گروه برادران جوناس برنده ی بهترین موزیک ویدیوی پاپ در جشنواره MTV برای آهنگ Sucker هم شد.
برادران جوناس برای تور آلبوم Happiness Begins شان بیشتر از 1.2 میلیون بلیط فروختند که از آگوست 2019 تا فوریه 2020 ادامه داشت.
درحالیکه برادران جوناس همچنان در حال انجام پروژه های شخصی شان هستند(نیک جوناس قرار است تهیه کنندگی فیلم Foreign Relations را انجام دهد و در آن نقش آفرینی هم بکند.)جو جوناس هم به تازگی در فیلم Devotion بازی کرده و کوین جوناس هم میزبانی برنامه ی Claim to Fame شبکه ی ABC را به عهده دارد.
اونها همچنان با هم موسیقی میسازند و قرار است امسال آهنگ های جدید هم منتشر کنند.
برادران جوناس مراسم روز دوشنبه رو با اعلام خبر آلبوم جدیدشان که در ماه می منتشر میشود، تمام کردند.
اونها گفتند که به زودی تور جدید کنسرت شان رو هم شروع میکنند.


جو جوناس گفت:”این راه واقعا پر از بالا و پایینی ها بوده و ما قدردانیم که تونستیم تا الان این شور و علاقه رو باهاتون به اشتراک بذاریم.”

منبع: GoodMorningAmerica

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + بیست =