تیموتی شالامه برای بازی در دنباله فیلم “Call Me By Your Name” باز خواهد گشت؟

تیموتی شالامه برای بازی در دنباله ی فیلم محبوب "Call Me By Your Name" برمیگردد؟ مووی 21 گزارش میدهد...
تیموتی شالامه

با مووی 21 همراه باشید:
کارگردان فیلم: داستا فیلم روایت و جریان زندگی این جوانه که تبدیل به مرد میشه.”
تیموتی شالامه با فیلم “Call Me By Your Name” به شهرت عموم رسید. حالا کارگردان فیلم در مورد دنباله ی این فیلم صحبت میکنه:

تیموتی جیمز باند بعدی خواهد شد؟

تیموتی شالامه در طی این سالها تبدیل به یکی از قدرت های شناخته شده در هالیوود شده. اونقدر محبوبه که کارگردان ها براش سر و دست میکشنن.

بحث و جدل ها در مورد اینکه اون جیمز باند بعدیه داغه و بعضی ها حتی پیش بینی میکنند اون تبدیل به یکی از شخصیت های دنیای سینمایی مارول بشه. محبوبیت تیموتی با تک تک فرش قرمز هایی که اون روشون پا میذاره بیشتر میشه و اون بدون کوچکترین تردیدی میدرخشه.

ولی اون درصد بالایی از این شهرت و محبوبیت بین مردم رو مدیون فیلمیه که باعث شد اسمش سر زبان ها بیوفته یعنی فیلم “Call Me By Your Name”.
ولی چی میشه اگه دنباله این فیلم هم ساخته بشه؟

تیموتی و آرمی همر در فیلم “Call Me By Your Name”


برای کسانی که نمیدونن، این فیلم به کارگردانی Luca Guadagnino ئه. فیلم یک دراماست که داستان به بلوغ رسیدن یک پسر رو به تصویر میکشه که تیموتی شالامه و آرمی همر در اون بازی میکنن.

یک داستان عاشقانه بین یک نوجوان ۱۷ ساله و یک مرد ۲۴ ساله که در یک تعطیلات تابستون عاشق هم میشن، ولی سرنوشت چیز دیگه ای رو براشون در نظر داره.

فیلم رویه ی‌ خوبی رو در عموم دنبال کرد و به طرز مثبتی پذیرفته شد و در آمار و ارقام هم عملکرد خوبی داشت. اسم تیموتی در یک چشم بهم زدن روی زبان همه میچرخید.

تیموتی با بازی در فیلم “Call Me By Your Name” شهرت بی نظیری کسب کرد

تیموتی شالامه شهرت خود را مدیون لوکا است


حالا که لوکا اینهمه چیز به تیموتی داده بود، تیموتی هم باید برای فیلم جدیدش “Bones & All” بازی میکرد. معلوم شد که فیلم جدید لوکا هم یک بمبه چون در تمام فستیوال ها سر زبان هاست.

اما لوکا به تازگی در مورد اینکه ممکنه یک دنباله برای “Call Me By Your Name” وجود داشته باشه حرف زده.
لوکا در مورد تیموتی و “Call Me By Your Name” با علاقه و شیفتگی صحبت میکنه. اون گفته که نمیخواد همنیجوری محض ادامه ی فیلم یک دنباله بسازه.

در یکی از جدید ترین اخبار هالیوود لوکا در مصاحبه ای گفت:

” دنباله ساختن یک مضمون آمریکاییه، بیشتر میخوام داستان الیو رو روایت کنم، جریان مرد شدن این پسر جوان رو بگم. این چیزیه که میخوام.

اینجوری نیست که تیموتی رو وسط مشهور شدن و به قله رسیدن ول کرده باشم و چهار سال بعد پیداش کرده باشم، ما با هم در ارتباط بودیممیدونستم زمان زیادی نمیگذره که دوباره با هم روی یک پروژه درست و حسابی کار کنیم.”

تیموتی شالامه بر روی فرش قرمز جشنوره ونیز 2022

مطالب مرتبط: حضور تیموتی شالامه بر فرش قرمز جشنواره ونیز 2022


“Call Me By Your Name” در سال ۲۰۱۷ تونست موجی از واکنش ها و موضوعات مختلف رو به راه بندازه که یکی از اونها پدوفیلیا بود.

ولی فیلم در اون زمان باعث شد که جامعه LGBTQ+ بتونن بدون اینکه قضاوت بشن آزادانه به میدان بیان. همونجوری که باعث شد تیموتی شالامه هم به درخشیدن و سحر کردن همه برای تبلیغ فیلم جدیدش با لوکا ادامه بده.

منبع: Koimoi

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − دو =