ورود جالب جیمی کیمل به سالن مراسم؛ حضور یک الاغ در مراسم اسکار 2023

الاغ در مراسم اسکار 2023

یکشنبه شب مراسم اسکار 2023 برگزار شد. مجری امسال این مراسم جیمی کیمل بود که برای سومین بار به عنوان مجری و میزبان مراسم اسکار انتخاب شد. اما امسال جیمی ورودی شگفت انگیز به سالن داشت تا اجرای خود را آغاز کند. او به سبک فیلم تاپ گان با چتر به روی صحنه فرود آمد و مراسم را آغاز کرد. در ادامه می توانید ورود جالب او را تماشا کنشد.

.

اخبار مرتبط: فهرست کامل برندگان جوایز اسکار ۲۰۲۳

اما اسکار 2023 یک مهمان ویژه داشت. و آن جنی الاغ، دستیار شخصیت کالین فارل، پادریک در «بنشی‌های اینیشرین» بود.

اندکی قبل از ارائه جایزه اسکار برای بهترین طراحی لباس، جیمی کیمل مجری برنامه، جنی را معرفی کرد. حضور الاغ در مراسم اسکار 2023 همه را شگفت زده کرد. کیمل الاغ مینیاتوری را در حالی که پاپیون قرمز رنگ به گردن داشت را وارد صحنه کرد. نقش جنی به‌عنوان یک حیوان حمایت‌کننده عاطفی بود. که جیمی افسار او را به دست گرفته بود و به روی صحنه آورد.

کیمل روی صحنه به شوخی گفت: “جنی نه تنها یک بازیگر است. بلکه یک الاغ حمایت عاطفی تایید شده است. یا حداقل این چیزی است که ما به شرکت هواپیمایی گفتیم که او را از ایرلند با هواپیما به اینجا بیارند.”

کیمل گفت: «پس اگر از اینکه برنده نشدید ناراحت هستید، یا مضطرب هستید. یا شاید فقط عاشق قاطرها هستید. راحت بیایید و او را در آغوش بگیرید. “جنی می‌خواهم ببینی، دوستت کالین همین جا نشسته است.”

هنگامی که دوربین به سمت فارل رفت. او با لبخندی بزرگ روی صورتش دیده شد که بوسه‌ای برای جنی الاغ فرستاد. در ادامه می توانید ورود جنی الاغ در مراسم اسکار 2023 را تماشا کنید.

منبع Nypost

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =