Man of Steel 2 با بازی هنری کویل در راه است

Man of Steel 2

Man of Steel 2 با بازی هنری کویل به‌ روزرسانی بسیار امیدوارکننده‌ای دریافت کرده است. زیرا گزارش جدیدی حاکی از آن است که برادران وارنر به دنبال نویسنده‌ای برای دنباله DCEU هستند.

برادران وارنر یک خبر بسیار امیدوارکننده‌ای را در مورد Man of Steel 2 ارائه کرده اند. اولین فیلم Man of Steel در سال 2013 به نمایش درآمد و به عنوان اولین فیلم در دنیای گسترده DC در نظر گرفته می‌شود. فیلم Man of Steel با فروش 668 میلیون دلاری در سراسر جهان آن را به پرفروش‌ترین فیلم سوپرمن در تاریخ و دومین پرفروش‌ ریبوت فیلم پس از مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز در سال 2012 تبدیل کرد. این فیلم نقدهای متفاوتی دریافت کرد و منتقدان در مورد همه چیز از بازی هنری کویل در نقش سوپرمن گرفته تا جلوه های ویژه اختلاف نظر داشتند.

Man of Steel 2

نظر منتقدان در مورد Man of Steel

اگرچه Man of Steel مورد تحسین منتقدان قرار نگرفت. اما به اندازه کافی سودآور بود. همچنین علاقه طرفداران کافی بود تا برادران وارنر را تشویق کند که فیلم های دیگری را در DCEU ادامه دهد. در ابتدا برای Man of Steel  در نظر گرفته شده بود که سه گانه ای از فیلم های متمرکز بر سوپرمن، شبیه به سه گانه شوالیه تاریکی داشته باشد. با این حال موفقیت دنیای سینمایی مارول با فیلم های شخصیت هایی مانند انتقام جویان، دی سی را سمت ایده های جدید برد. فیلم Man of Steel به سرعت توسط Batman v Superman: Dawn of Justice در سال 2016 ساخته شد که در آن کویل دوباره نقش خود را در مقابل تکرار بن افلک از بتمن به همراه “واندر وومن” گل گدوت بازی کرد. اگرچه سوپرمن کویل در چند فیلم دیگر DCEU ظاهر شده است. هر ایده ای برای دنباله فیلم Man of Steel ظاهراً برای آن زمان کنار گذاشته شده بود.

در گزارشی از هالیوود ریپورتر ادعا می شود که برادران وارنر به دنبال یک فیلم سوپرمن کویل است که در اصل مرد Man of Steel 2 خواهد بود. این پروژه توسط تهیه کننده بزرگ DCEU چارلز روون تولید می شود و فیلم در حال حاضر در حال بررسی های اولیه است اما به طور حتم ساخته خواهد شد. نویسندگان کارگردان جیمز گان همچنین در حال مذاکره با برادران وارنر برای ساخت یک فیلم معمایی است.

مطالب مرتبط: تریلر فیلم 2022 Black Adam

Man of Steel 2

چگونه بلک آدام می تواند به Man of Steel 2 کمک کند؟

دوئین جانسون ستاره فیلم بعدی دی سی یعنی بلک آدام نیز تمایل خود را برای بازگشت کویل به DCEU ابراز کرده است. جانسون بسیار مشتاق است تا فیلم Black Adam در مقابل سوپرمن ساخته شود. همچنین کنایه زده است که سوپرمن کویل در فیلم Black Adam ظاهر خواهد شد. اینکه آیا ظاهر شایعه شدن کویل در این فیلم جرقه خاص برای یک داستان جدید است یا به سادگی تبدیل به نقطه شروع فیلم Man of Steel 2 خواهد شد، در حال حاضر مشخص نیست.

اگرچه در میان برخی از طرفداران DCEU درباره مبارزه بالقوه بلک آدام در برابر سوپرمن هیجان وجود دارد. بسیاری نگران هستند که این فقط تکرار Batman v Superman: Dawn of Justice باشد. فیلمی که با استقبال بسیار ضعیف منتقدان و طرفداران مواجه شد. با این حال فیلم ابر قهرمانی Black Adam می‌تواند نقطه جهشی باشد که کویل به آن نیاز دارد. تا به آرامی سوپرمن خود را به DCEU معرفی کند تا مخاطبان را مشتاق ساخت دنباله دومین قسمت از مرد فولادی کند. با توجه به اینکه برادران وارنر به طور بالقوه با این پروژه همراهی می‌کنند و گان احتمالاً در حال مذاکره برای کارگردانی است. طرفداران سوپرمن می‌توانند مطمئن باشند که دنباله فیلم Man of Steel 2 در حال ساخت است. اما اینکه داستان به چه صورت و از کجا شروع خواهد شد مشخص نیست.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + دوازده =