جدال تیلور سوئیفت و اما استون در Cruella 2

Cruella 2

اما استون در زمان همه‌گیری کرونا باعث شد یک فیلم جذاب و پرزرق و برق به نام Cruella را ببینیم. این فیلم درباره یکی از شخصیت های دیزنی بود که بیشتر آن را با نام انیمیشن صد و یک سگ خالدار می شناسیم. کروئلا شخصیت شرور این داستان بود که اما استون توانست به خوبی این نقش را ایفا کند. این فیلم به حدی محبوب شد و مورد استقبال قرار گرفت که کارگردان آن تصمیم به ساخت قسمت دوم گرفت.

فیلم Cruella 2 به کارگردانی کریگ گیلسپی یکی از مورد انتظارترین فیلم ها است. اما بازگشته است تا نقشی را بازی کند که بیشتر از همه مورد تحسین قرار گرفته است. اما ممکن است Cruella 2 برای اما استون با یک چالش همراه باشد. این چالش تقابل تیلور سوئیفت با اما خواهد بود.

Cruella 2

طبق گزارشی از Comicbook گفته می شود که تیلور قرار است نقش یک شخصیت شرور در این فیلم را ایفا نماید. سازندگان کروئلا  در حال برنامه ریزی برای ساخت یک فیلم موزیکال هستند که از جوکر 2 پیشی بگیرد.

کریگ گیلسپی در مورد همین موضوع گفت: «چیزی که در مورد پایان کروئلا دوست داشتم این است که آن را لحظه فارغ التحصیلی می نامم. یک منطق جالب در مورد کروئلا وجود دارد و آن این است که کروئلا در حال حاضر در منطقه خاکستری قرار دارد تا زمانی که به 101 سگ خالدار دست پیدا کند. آن موقع می توان گفت کروئلا وارد تاریکی شده و شخصیت شرور آن شکل خواهد گرفت. اما اینکه چگونه به سمت تاریکی می رود می تواند یک داستان جالب و هیجان انگیز برای مخاطب داشته باشد.»

منبع Koimoi

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =