پیتر سفرن: کنسل کردن فیلم Batgirl تصمیم درستی بود

فیلم Batgirl

برادران وارنر در تابستان 2022 زمانی که فیلم Batgirl را با وجود اینکه تقریباً به پایان رسیده بود، کنسل کردند. با جنجال های زیادی از سوی طرفداران روبرو شدند. اما پیتر سفرن رئیس مشترک و مدیرعامل جدید استودیو دی سی در کنار جیمز گان در یک رویداد مطبوعاتی در 30 ژانویه گفت که این تصمیم درستی بوده است.

او می‌گوید: «بت‌گرل شخصیتی است که به‌طور اجتناب‌ناپذیر آن را در داستان خود وارد خواهیم کرد». «من فیلم را دیدم و افراد فوق العاده با استعداد در جلو و پشت دوربین در آن فیلم حضور دارند. اما آن فیلم قابل اکران نبود و گاهی این اتفاق می افتد. فیلم Batgirl قابل اکران نبود. من در واقع فکر می کنم که [رئیس و مدیر عامل شرکت برادران وارنر دیسکاوری دیوید] زاسلاو و تیم تصمیم بسیار جسورانه و شجاعانه ای برای لغو آن گرفتند. زیرا این پروژه به دی سی آسیب می رساند.»

.

اخبار مرتبط: رونمایی از دنیای جدید دی سی

فیلم Batgirl

او ادامه داد: “من فکر می کنم که آنها واقعاً برای حمایت از DC کار درستی انجام دادند.” «شخصیت‌ها، داستان، کیفیت همه این‌ها خوب بود. همانطور که گفتم افراد با استعداد زیادی در آن نقش داشتند. اما فیلم قابل اکران نبود. نمی توانست در بازار رقابت خوبی داشته باشد. بیشتر برای تلویزیون ساخته شده بود. بنابراین، باز هم فکر می‌کنم این تصمیم آسانی نبود. اما آنها با کنار گذاشتن آن تصمیم درستی گرفتند.»

سفرن و گان در این رویداد مطبوعاتی درباره بسیاری از پروژه‌های آینده استودیو دی‌سی از جمله فیلم‌های آینده، سریال‌های تلویزیونی و سرمایه‌گذاری‌های انیمیشن صحبت کردند.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =