تاریخ‌ اکران فیلم های مارول تغییر کرد؛ اکران فیلم Madame Web دو روز جلو افتاد

تاریخ‌ اکران فیلم های مارول

سونی پیکچرز تغییراتی را در تاریخ‌ اکران فیلم های مارول اعمال کرد. از جمله تاریخ اکران جدید Venom 3 و Madame Web را اعلام کرد. تاریخ انتشار Kraven the Hunter با 10 ماه تاخیر به 10 آگوست 2024 تغییر پیدا کرد.

تغییرات جدید سونی پیکچرز در تاریخ‌ اکران فیلم های مارول شامل دنیای مرد عنکبوتی شد. که متشکل از فیلم‌هایی است که بر روی شخصیت‌های مرتبط با مرد عنکبوتی متمرکز شده‌اند که با Venom شروع می‌شود و در دنباله آن Venom: Let There Be Carnage ادامه می‌یابد. فیلم‌های انیمیشنی مانند Spider-Man: Into the Spider-Verse و فیلم موفق تابستانی Spider-Man: Across the Spider-Verse نیز از دنیای مارول سونی هستند.

Spider-Man: Beyond the Spider-Verse به دلیل اعتصاب WGA و SAG-AFTRA از تقویم سونی حذف شد. اما هنوز تاریخ جدیدی برای آن اعلام نشده است.

فیلم Venom 3 بدون عنوان، که قبلاً انتظار می‌رفت در اکتبر 2024 اکران شود. اما هرگز تاریخ رسمی آن مشخص نشده بود. در ژوئیه 2024 نمایش داده می‌شود. مادام وب اکنون دو روز زودتر اکران می‌شود در حالی که Kraven the Hunter نزدیک به 10 ماه به تعویق افتاده است. Spider-Man: Beyond the Spider-Verse در ابتدا قرار بود در 29 مارس 2024 افتتاح شود. اما از تقویم حذف شده است. استودیو تاریخ های جدیدی را بسته به مدت زمان اعتصاب های WGA و SAG-AFTRA در نظر می گیرد.

تاریخ‌ اکران فیلم های مارول

تغییرات تاریخ اکران فیلم مارول سونی

بزرگترین تغییر تاریخ‌ اکران فیلم های مارول سونی بدون شک مربوط به فیلم Kraven the Hunter با تاخیر 10 ماهه‌اش است. اما به استودیو زمان می‌دهد تا فیلم را به درستی تبلیغ کند و برای ویژگی جدید Spider-Man Universe تبلیغاتی ایجاد کند. علاوه بر این، اگر Kraven تاریخ انتشار خود را در 6 اکتبر حفظ می کرد. تا حدودی با Loki از Marvel Studios که در آن روز نمایش داده می شود، رقابت می کرد. در حالی که Loki یک اکران تلویزیونی در دیزنی پلاس است. می‌تواند به طور بالقوه بر آن آخر هفته و هفته‌های بعدی تسلط داشته باشد. در این حالت به کراوون فرصتی را که برای موفقیت در باکس آفیس نیاز دارد، نمی‌دهد.

با این حال دیدن افتتاحیه Kraven در کمتر از دو ماه پس از Venom 3 کمی عجیب است. مگر اینکه سونی امیدوار باشد که سومین فیلم Venom بتواند به فیلم Kraven the Hunter کمک نماید. مطمئناً طرفداران زیادی وجود دارند که با اشتیاق فراوان منتشر سومین قسمت ونوم با بازی تام هاردی هستند. به خصوص پس از سفر کوتاه این شخصیت به MCU، اگرچه مشخص نیست که آیا این موضوع در Venom 3 مورد توجه قرار خواهد گرفت یا خیر. تاکنون حدود دو ماه از اعتصاب SAG-AFTRA می گذرد. با توجه به اینکه مشخص نیست اعتصاب بازیگران چه مدت طول می کشد. ممکن است باز هم نیاز به تغییر تاریخ وجود داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که به موقع برای انتشار اکران می شود.

تاریخ‌ اکران فیلم های مارول

اسپایدرمن

در مورد Beyond the Spider-Verse، بدون شک بزرگ‌ترین ناامیدی در میان تمام تغییرات است. با توجه به اینکه پایان‌بندی فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse را دنبال می‌کند. از آنجایی که تاریخ اکران جدیدی برای آن مشخص نشده است. مشخص نیست که این فیلم چه مدت به تعویق خواهد افتاد و ممکن است تا پایان اعتصابات اعلام نشود. با این حال، از آنجایی که اعتصابات WGA و SAG-AFTRA کلید طول عمر هالیوود و کارگران آن هستند. تصمیمات آنها مهمتر از تاریخ انتشار Beyond the Spider-Verse است. در حال حاضر به نظر می رسد سونی تاریخ های جدیدی را برای فیلم های مارول خود، از جمله Venom 3 و Kraven the Hunter در نظر گرفته است. اما ممکن است تغییرات بیشتری رخ دهد.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =