تام هاردی: پیش تولید ونوم 3 آغاز شده است

پیش تولید ونوم 3

تام هاردی در حال آماده شدن برای فصل دیگری از سیمبیوت است! این بازیگر در یک پست اینستاگرامی ویدیویی از پشت صحنه فیلم قبلی Venom را به اشتراک گذاشت. چیزی که واقعاً چشم نواز بود، عنوانی بود که به همراه این فیلم ارائه شد. جایی که هاردی اشاره کرد که سومین فیلم آینده Venom وارد مرحله پیش تولید شده است و در واقع پیش تولید ونوم 3 آغاز شده است. هاردی برای اولین بار در فیلم اصلی 2018 نقش ادی براک را بازی کرد. این هنرپیشه بریتانیایی همچنین صداپیشگی سیمبیوت Venom را بر عهده داشت. در واقع تام هاردی در تمام مدت با خودش صحبت می‌کند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 از زمانی که Venom: Let There Be Carnage در پاییز 2021 منتشر شد. طرفداران این سوال را داشتند که چه زمانی می توانند دوباره براک و بهترین دوست بیگانه اش را ببینند. انتظار برای بازگشت این شخصیت پس از اینکه او در سکانس آخر فیلم Spider-Man: No Way Home، جایی که او قطعه کوچکی از سمبیوت Venom را در دنیای سینمایی مارول به نمایش گذاشت، بیشتر شد.

پیش تولید ونوم 3

سونی در حال گسترش جهان خود است

این واقعیت که پیش تولید ونوم 3 آغاز شده است می تواند به این معنی باشد که قسمت سوم Venom ممکن است امسال فیلمبرداری خود را آغاز کند. به هر حال، سونی با پروژه‌های آتی مانند Kraven the Hunter با بازی آرون تیلور جانسون، مشغول گسترش دنیای مرد عنکبوتی خود بوده است. در کمیک‌ها، این شخصیت بهترین شکارچی جهان است. Kraven  پس از اینکه مرد عنکبوتی را خطرناک‌ترین شکارچی جهان می‌داند، به سرعت درگیر شکار مرد عنکبوتی می‌شود. در حال حاضر مشخص نیست که آیا مرد عنکبوتی تام هالند در داستان اصلی Kraven  حضور خواهد داشت یا خیر.

به هر حال باید دید تولید فیلم چه زمانی آغاز می شود. تا پس از آن شاهد تولید فیلم های دیگر باشیم.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =