تریلر فیلم The Pope’s Exorcist با بازی راسل کرو

تریلر فیلم The Pope's Exorcist

تریلر فیلم The Pope’s Exorcist منتشر شد. جن‌گیر پاپ (The Pope’s Exorcist) یک فیلم ترسناک ماوراء طبیعی آمریکایی به کارگردانی جولیوس اوری و با بازی راسل کرو در نقش پدر گابریل آمورث است. این فیلم بر اساس خاطرات آمورث، یک جن گیر است که داستانش را بازگو می کند. در این فیلم دانیل زواتو، الکس اسوئه و فرانکو نرو نیز ایفای نقش می کنند

تولید در سال 2020 آغاز شد. زمانی که Screen Gems حقوق داستان Amorth را خریداری کرد. پس از جایگزینی کارگردان و بازنگری فیلمنامه، فیلمبرداری از آگوست تا اکتبر 2022 در ایرلند انجام شد. این فیلم قرار است در تاریخ 14 آوریل 2023 توسط Sony Pictures Releasing در ایالات متحده منتشر شود.

 

داستان فیلم

این فیلم داستانی از زندگی واقعی «پدر گابریل امورث» می باشد، یک کشیش که رئیس انجمن جن گیری واتیکان بود و در طول زندگی اش بیش از ۱۰۰ هزار جن گیری انجام داده است. امورث در طول زندگی اش دو کتاب به نام های «یک جن گیر داستانـش را بازگو می‌کند» و «یک جن گیر: داستان‌های بیشتر» را نوشته است؛ اون در این دو کتاب داستان سال ها نبرد با شیطان و شیاطین و انسان هایی که گرفتار آن ها شده بودند را شرح می دهد. امورث در سال ۲۰۱۶ و در سن ۹۱ سالگی از دنیا رفت.

این فیلم قرار است در تاریخ ۱۴ آپریل سال ۲۰۲۳ اکران خودش در سینماها را آغاز کند.

تریلر فیلم The Pope’s Exorcist :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =