بازگشت لیندزی لوهان به دنیای سینما با یک فیلم کریسمسی

لیندزی لوهان

این بازیگر که در فیلم تعطیلات جدید نتفلیکس Falling for Christmas بازی می کند. با PEOPLE یک مصاحبه کوتاه داشت.

لیندزی لوهان که به تازگی ازدواج کرده در حال حاضر به همراه همسرش بادر شاماس در دبی زندگی می کند. او در فصل تعطیلات فیلم Falling for Christmas از نتفلیکس را دارد. در این فیلم نقش وارثی را بازی می کند که حافظه خود را در یک تصادف اسکی از دست می دهد و نمی داند کیست.

این فیلم سال گذشته در روز شکرگزاری فیلمبرداری شد و لوهان 36 ساله به تهیه یک وعده غذایی ویژه تعطیلات برای این مناسبت کمک کرد. او به مردم می گوید: “ما با کارگردان و شوهرش و برادرم و شوهرم آشپزی کردیم. واقعا سرگرم کننده بود.” من سیب زمینی شیرین را درست کردم.

لیندزی لوهان

مصاحبه لیندزی

لیندزی لوهان اخیرا دومین کار خود در نتفلیکس را به نام «آرزوی ایرلندی» پیش روی دارد. لیندزی گفتگویی با PEOPLE داشته که در ادامه مشاهده می کنید.

– آخرین باری که بیش از حد بیدار ماندم: در عروسی پسر عموی شوهرم تا حدود ساعت 1 صبح بیدار بودیم. معمولاً تا ساعت 10:30 شب در رختخواب هستم. با افزایش سن، ترجیح می دهم در حال حاضر زودتر بخوابم و بیشتر وقتم را در روز بگذرانم.

– آخرین باری که دلتنگ بودم: گاهی اوقات دلتنگ نیویورک می شوم. زیرا تمام خانواده ام آنجا هستند. اما آن موقع که در ایرلند بودیم و دلم برای دبی جایی که زندگی می‌کنم، دلتنگ شد. هیچ چیز بهتر از حضور در فضای خانه نیست.

– آخرین روز تعطیل کامل: دو هفته پیش در آخر هفته. پیژامه پوشیدم و فیلم دیدم و وقت گذرانی کردم. من دوست دارم آشپزی کنم. راستی سوپ چغندر درست کردم.

– آخرین لحظه مراقبت از خود: همیشه یک زمان خاص برای رسیدگی به پوست و صورتم و ماسک صورت می گذارم. این بخشی از مراسم صبحگاهی من است: بیدار شدن، پچ های چشم، ماسک صورت. من حتی پچ ها را هر روز با لباسم ست می کنم.

– آخرین باری که گریه کردم: هر وقت فیلمی را می بینم که با شخصیت آن احساس نزدیکی می کنم. اما فیلم Falling for Christmas مانند یک تولد دوباره برای من بود. زیرا مدت زمان زیادی بود که فیلم کمدی بازی نکرده بودم.

Falling For Christmas در 10 نوامبر در نتفلیکس عرضه می شود.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =